.

Academia Olearia, Organik Sardunya Extra Virgin İtalya'dan Zeytinyağı, D. O. P., İtalyan Bosana Varietal Meyveli ve Baharatlı, (500 ml) 16.9 oz + İçerir-Rhino Fine Foods'dan Ücretsiz Premium Fesleğen,.071 oz

Academia Olearia, Organik Sardunya Extra Virgin İtalya'dan Zeytinyağı, D. O. P., İtalyan Bosana Varietal Meyveli ve Baharatlı, (500 ml)

₺ 104.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Alghero, Sardegna (Sardunya).Üretilen Mülk (Dünyanın 'Mavi Bölge' bölgelerinden biri).İtalyan Zeytin Çeşidi : yüzde 100 İtalyan Bosana Zeytin Çeşidi (Sardunya) : ICEA Sertifikalı Organik.Aroma : Enginar, Devedikeni ve Baharatlı bir Tat ile Zeytinlerin Berrak Kokusu.Lezzet Profili : Yeşil Meyveli ve Sağlam Tadı, Baharatlı Notaları ve Enginar ve Devedikeni ipuçlarıyla.İdeal Eşleşmeler Şunları İçerir : Dengesi Onu Daha Yaratıcı ve Şık bir Mutfak İçin İdeal Bir Arkadaş Yapar.Ülke dize : Amerika Birleşik Devletleri.Uzmanlık : yerel.Malzemeler : Sardunya Organik Sızma Zeytinyağı.Alerjen bilgisi : glutenfree.Birim sayısı türü : Ons; Yol tarifi : Aileniz ve Arkadaşlarınızla keyfini çıkarın!.

Mülkleri için