.

Adesso 6237-02 Oslo Zemin Lambası - Korozyona Dayanıklı, Çizilmeye Karşı Dayanıklı, Metal Gövdeli Beyaz Mat Kaplama Aydınlatma Ekipmanları. Araçlar ve Ev Geliştirme, Mat Beyaz

Adesso 6237-02 Oslo Zemin Lambası - Korozyona Dayanıklı, Çizilmeye Karşı Dayanıklı, Metal Gövdeli Beyaz Mat Kaplama Aydınlatma Ekipmanları.

₺ 570.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

İskandinav tasarımının bir yorumu olan lamba, mat beyaz modifiye lale tarzı bir tabana ve gövdeye sahiptir.Yatay çizgili kağıt, yandığında vurgulanan ince bir desen ekler.On-Off Döner Soket Anahtarı / Akıllı çıkış uyumlu.Ampul Taban Kodu : E26. Lamba Boyutları : 60 "H x 17.75" W. Gölge Boyutları : 17.75" çap x 10.75" H. Taban Boyutu : 12.5" çap.Alır (1) 100 W Akkor veya 20 W CFL (dahil değildir).Renk : Mat Beyaz / Boyut : Zemin Lambası İskandinav tasarımının bir yorumu olan Oslo masa lambası, mat beyaz modifiye lale tarzı bir tabana ve gövdeye sahiptir ve beyaz Japon kağıdından yapılmış bir ciltli davul gölgesi ile kaplanmıştır.Yatay çizgili kağıt, aşağıdaki durumlarda vurgulanan ince bir desen ekler lit.An açma / kapama döner anahtarı sokette bulunur.Bu lamba şeffaf bir kabloya sahiptir ve akıllı prizle uyumludur.Ampul inlcuded değil.

Mülkleri için