.

ABC Sert Postaları 12,5 x 9,5 Boyutundadır. Beyaz Renkli Sert Postalar 10 Karton Zarftan oluşan Kraft Paketi. Cepli 12 1/2 x 9 1/2 Karton Postalar. Fotoğraf, Paketleme, Belge Gönderimi için Düz Zarflar.

ABC Sert Postaları 12,5 x 9,5 Boyutundadır. Beyaz Renkli Sert Postalar 10 Karton Zarftan oluşan Kraft Paketi. Cepli 12 1/2 x 9 1/2 Karton

₺ 78.30

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

BEYAZ SERT POSTALAR : 12. 75x9.5 inç boyutunda, 10 paket büyük zarflarımız çok serttir, bu nedenle her belge bükülmeye ve buruşmaya karşı korunacaktır.İnce belgeler için en iyi seçenek sert bir postacıdır.Zarflar kendinden contalı %100 geri dönüştürülmüş kartondan yapılmıştır.ÜSTÜN KALİTE : beyaz zarflar, yüksek kaliteli çevre dostu geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir.Karton posta kılıflarının açılması ve kullanımı kolaydır.Ups zarflarının bant veya sertleştiriciye ihtiyacı yoktur.Yüzey mürekkepleri, etiketleri ve damgaları kabul eder.UYGUN FİYATLI : katalog zarfları, cebinize çarpmayan uygun maliyetli bir çözümdür.Fotoğraf nakliye kartonu, iş sorunlarını çözmek için ucuz ama birinci sınıf bir malzemedir.Bir fotoğraf postacısı üretkenliğinizi artıracak ve zaman kazandıracaktır.YÜKSEK KORUMA SEVİYESİ : fotoğraf postacıları evraklarınızı bükülmeye, buruşmaya, kağıt kopmasına karşı korur.Büyük posta zarfları size nakliye sırasında güvenlik ve anonimlik sağlar.Sert nakliye zarfları zor değildir.Yaygın olarak kullanılır : sert kartondan yapılmış zarfları bükmeyin CD'ler, fotoğraflar ve belgeler için en iyi bahistir.Karton posta kutusu zarfı postaneler, posta siparişi şirketleri, çevrimiçi mağazalar ve evde kullanım için iyidir.

Mülkleri için