.

Dev Şişme Havuz Yüzen Kedi Havuzu Yetişkinler Çocuklar için Floaties Ride-On Havuzu Oyuncaklar Kolları ile Yüzme Havuzu Sallar Salonu Tüp Plaj Oyuncakları Su Kaydırağı Yaz Su Eğlenceli (55x51 in)

Dev Şişme Havuz Yüzen Kedi Havuzu Yetişkinler Çocuklar için Floaties Ride-On Havuzu Oyuncaklar Kolları ile Yüzme Havuzu Sallar Salonu

₺ 86.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Sevimli Kedi Tasarım ] Dev sevimli Garfield Kedi Şişme Havuz Yüzen Ada.Gerçekçi baskı, yüzme havuzunda çok sevimli ve göz alıcı görünmesini sağlar.Hem çocuklar hem de yetişkinler buna bayılacak!. [Büyük Boy Eğlence ] Kedi Havuzu Yaklaşık Yüzer. 55 x 51 inç (Tamamen şişirilmiş).1 yetişkin veya 2 çocuk(en fazla 441 lbs) tutmak için tasarlanmış büyük boy.Güneşin altında nihai dinlenme deneyimi ve rahatlama için üretilmiştir. [Dayanıklı Emniyet Kolları ] 0.25 mm kalınlaşmak plastik malzeme ile inşa havuz şamandıra, dayanıklı ve uzun ömürlü.Güvenliğinizi sağlamak için 2 ağır hizmet tipi tutamağa sahiptir. [ Yaz Su Eğlencesi ] Yüzme havuzu partisi, yüzme havuzu şamandırası, plaj şamandırası, göl, karnaval, yaz temalı parti, Güneş tanner Havuz Şamandırası, su yaz boş zaman etkinliği, doğum günü partisi vb.İçin eğlenceli.Havuz şamandırası size rahatlatıcı bir deneyim yaşatacaktır. Silmeyi, mağaza, şişirmek ve deflate kolay [uygun deniz yatağı.Çift şişirme portları hava sızıntısını etkili bir şekilde önleyebilir.Taşınabilir ve taşımak için uygun renkli hediye kutusu içerir. 1 x Dev Kedi Havuz Şamandıra. 1 x Renk Hediye Kutusu.Malzeme : 0.25 mm kalınlaşmak plastik.Boyut : 55 x 51 inç (tamamen şişirilmiş).Uygun Kapasite : 1 yetişkin veya 2 çocuk tutabilir( en fazla 441lbs). 1 x Dev Kedi Havuzu Yüzen1 x Renk Hediye Kutusu.Malzeme : 0.25 mm kalınlaşmak plastik.Boyut : 55 x 51 inç (tamamen şişirilmiş).Uygun Kapasite : 1 yetişkin veya 2 çocuk tutabilir( en fazla 441lbs).

Mülkleri için