.

BLUEBERRY HİLL Galvanizli Çelik Yükseltilmiş Bahçe Yatağı 80x40x19.7 İnç Ekstra Yükseklik Sebzeler, Otlar, Çiçekler için Büyük Çelik Ekici Kutusu. 80x40x19. 7 İnç Toz Boyalı (Bej)

BLUEBERRY HİLL Galvanizli Çelik Yükseltilmiş Bahçe Yatağı 80x40x19.7 İnç Ekstra Yükseklik Sebzeler, Otlar, Çiçekler için Büyük Çelik

₺ 46.20

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

EKSTRA BÜYÜK : 272 Galon Kapasiteli 80" L x 40" W x 19.7" H.Bu büyük açık tabanlı yükseltilmiş bahçe yatağı seti, taze sebzeler, otlar yetiştirmeniz için yeterli alan sağlar, flowers.It daha yüksek üretim verimine sahip yoğun dikimler için mükemmel bir kurulumdur.DAHA DERİNE İNİN : 19.7 inç ekstra derin yükseltilmiş bahçe yatağı daha fazla toprak ve daha fazla nem tutar ve sulama ihtiyaçlarını azaltır.Bu dış mekan ekici kutusu, bitki köklerinin güçlenmesini ve büyümesini teşvik edecektir. healthier.It ayrıca yabani otları çıkarırken, bitkilerinizi sularken ve meyve ve sebzeleri hasat ederken sırt gerginliğini azaltır.PREMIUM MALZEME : Bahçe yatağınızı uzun çalışma ömrü için dayanıklı tutmak için paslanmaya dayanıklı toz boya kaplamalı, paslanmaya karşı dayanıklı oluklu galvanizli çelikten imal edilmiştir.GÜVENLİK ve KARARLILIK : Bu çelik yükseltilmiş bahçe yatağı, bahçe yaparken çizilmeyi önlemek için yuvarlatılmış güvenlik kenarlarına sahiptir. 4 x çelik çapraz destek çubukları bu bahçe yatağını sağlam tutar ve deformasyonu önler.Hızlı MONTAJ : Takip edilmesi kolay basit kurulum instructions.It kolay montaj için kanat somunları ve vidalar içerir.Renk : Kumtaşı Bej.

Mülkleri için