.

Lüks 800 İplik Sayısı MACAR KAZ TÜYÜ Yorgan Nevresim Takımı-Kral / Cal Kral, 75 oz. Dolgu Ağırlığı, Birinci Sınıf Bölme Kutusu, %100 Mısır Pamuğu Örtüsü (Beyaz)

Lüks 800 İplik Sayısı MACAR KAZ TÜYÜ Yorgan Nevresim Takımı-Kral / Cal Kral, 75 oz. Dolgu Ağırlığı, Birinci Sınıf Bölme Kutusu, %100

₺ 116.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Premium 800 İplik Sayısı %100 Mısır Pamuklu Yorgan Örtüsü.Ultra yumuşak, peluş, gürültüsüz, kabarık Lüks Kaz Tüyü yorgan, yıl boyunca konfor için sıcaklık sağlar.Birinci sınıf 75 oz dolgulu 106 x 90 inç ölçülerinde dört Mevsim Kral / Kaliforniya Kral yorgan.Dolgu Ağırlığı, 750 + Dolgu Gücü gibi bulut.RDS Sertifikalı ve Sorumlu Aşağı Standart (RDS), OEKO-TEX Standard 100 ve BSCI sertifikalı etik kaynaklı, sorumlu bir şekilde hasat edilmiş aşağı ve tüy dolgusu ile doldurulmuştur.Lüks %100 Mısır Pamuklu Örtü, maksimum lüks ve konfor sağlar.Süper peluş ve tüm yıl konfor için rahat.Premium 3 D Bölme Kutusu tasarımı soğuk noktaları ortadan kaldırır ve maksimum sıcaklık, çatı katı ve konfor sunar. 8 ilmek, nevresim örtüsünü sabitlemek ve yorganın kaymasını önlemek için tasarlanmıştır.Çift iğne dikişi aşağı sızıntıyı önler.Yorgan Orijinal fabrika ambalajında Yepyeni geliyor.Boyut : Kral.

Mülkleri için