.

ASHOMELİ Yorgan King Size, Gece Terlemeleri için Soğutma Yorgan, Tüm Mevsim Aşağı Alternatif Yorgan, Köşe Tırnaklı Kapitone Yorgan (Siyah, Kral, 90 x 102)

ASHOMELİ Yorgan King Size, Gece Terlemeleri için Soğutma Yorgan, Tüm Mevsim Aşağı Alternatif Yorgan, Köşe Tırnaklı Kapitone Yorgan (Siyah,

₺ 209.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Yorganımız Piyasadaki Yorgandan Daha Fazla Dolguya Sahiptir, Bu Nedenle Ağırlık Piyasadaki Yorgandan Daha Ağırdır.Kral Ağırlığı 7.98 Pound. Tips İpuçları : Bu yorgan vakumla paketlendiğinden, ilk açtığınızda kabarmayabilir.Kurutucunuza koyabilir veya birkaç saat güneş ışığına maruz bırakabilirsiniz, o zaman güzelce kabarır. CONVENİENT UYGUN BOYUT - Yorgan yorgan eki 90 inç x 102 inç boyutlarındadır. ✔ ÜSTÜN tasarım - Dayanıklı kenarlar ve hassas elmas kapitone dikiş, tüm süslemelere uyacak şekilde mükemmel bir uzun ömür ve zarafet sağlar. ♦ YÜKSEK KALİTE-Güçlü dikişle dayanıklılık sağlar ve yüksek kaliteli dolgu kullanılarak üretilir. ♦ MAKİNEDE YIKANABİLİR-Makine soğuk suyla yumuşak bir döngüde yıkanır, güneşte kurutulur veya gerektiğinde düşük sıcaklıkta kurutulur. ♦ KALİTELİ HİZMET-Mükemmel müşteri hizmeti sunuyoruz.Herhangi bir kalite sorunu oluşursa, lütfen yardım için müşteri hizmetlerimize başvurmaktan çekinmeyin, sorunu çözmenize yardımcı olmak için hiçbir çaba sarf etmeyeceğiz.

Mülkleri için