.

Lodge Yatak Örtüsü Tam / Kraliçe Boyutu Yorgan ile 2 Şems. Kabin 3 Parçalı Tersinir Tüm Mevsim Yorgan Seti. Rustik Yorgan yatak Örtüsü Seti. Stonehurst Koleksiyonu.

Lodge Yatak Örtüsü Tam / Kraliçe Boyutu Yorgan ile 2 Şems. Kabin 3 Parçalı Tersinir Tüm Mevsim Yorgan Seti. Rustik Yorgan yatak Örtüsü

₺ 134.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

En Kaliteli 3 Parçalı Lüks Yorgan Seti : 1 yorgan ve 2 sham içerir.Şems üzerindeki tasarım değişebilir.Yatak örtüsü seti, benzersiz bir kesikli desen dikişi ve tasarımına sahiptir.Yumuşak Sıcak ve Rahat tüm sezon yorgan seti.Yıl boyunca kullanım için hafif, katmanlama için harika.Yüksek kaliteli 220 GSM %70 pamuk %30 polyester dolgu ve 100 GSM polyester kapak.Kolay Bakım ve Kolay Yıkama : Makinede yıkanabilir sıcak, kuru takla düşük, sıcak demir gerekirse.Uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış dayanıklı, yüksek kaliteli malzeme.Dayanıklılık için sıkı kesikli dikiş ve dikişler, evcil hayvan veya çocuklu aile için mükemmeldir.Yıkamaya dayanacak ve çözülmeyecek. % 100 Memnuniyet Garantisi : Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir.Ürünlerimizi seveceğinizden eminiz, ancak %100 Memnun değilseniz, müşteri hizmetleri ekibimiz bunu düzeltmek için sizinle birlikte çalışacaktır.Makine 40°C'nin altında ılık veya soğuk yıkayın. Gerekirse klor içermeyen ağartıcı kullanın.Kurumaya bırakın, derhal çıkarın.

Mülkleri için