.

Cinsa 16 Parça. (Koyu Mavi) 4 /Açık Kamp Yemek Seti emaye Tabak, kase, fincan İçerir. Hafif, ısıya dayanıklı, kolay temizlenebilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Cinsa 16 Parça. (Koyu Mavi) 4 /Açık Kamp Yemek Seti emaye Tabak, kase, fincan İçerir. Hafif, ısıya dayanıklı, kolay temizlenebilir, bulaşık

₺ 194.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

BU 16 ADET MASA SETİ şunları içerir : Dört adet 12.5" Servis Tabağı, Dört adet 10" Yemek Tabağı, Dört adet 19.5 oz kase ve dört adet 12oz kupa.DAYANIKLI KAMP VE MUTFAK aksesuarları : Vintage ve çiftlik evi yemek odası için mükemmel sofra takımı, RV veya kamp için gerekli ekipman, herhangi bir özel durum için yeniden kullanılabilir yemek takımı.HAFİF VE İSTİFLENMESİ KOLAY : Çizik ve corrosion-resistant.It tüm ocaklarda, fırınlarda veya doğrudan ateşte kullanılabilir.BULAŞIK makinesinde YIKANABİLİR : Kolay temizlenebilir, yapışmaz sır koruyucu kaplama gözeneksiz bir parçadır.Tatların, gıda renginin ve kokuların emilimini önler.ÇEVRE DOSTU : Kağıt veya plastik bardak ve tabaklar gibi tek kullanımlık, tek kullanımlık ürünlerden kaçının.Çelik üzerindeki bu emaye, daha uzun süre yüksek kalite standartları altında üretilmektedir.Renk : Kraliyet Mavisi / Boyut : 16 adet.

Mülkleri için