.

3 Tekerlekli Yatak Altı Saklama Kutusu Altında Büyük Haddeleme Paketi, Her İki Taraftan Kapaklı Plastik Kapların Altına Kayar. 37x19x7. 3 inç

3 Tekerlekli Yatak Altı Saklama Kutusu Altında Büyük Haddeleme Paketi, Her İki Taraftan Kapaklı Plastik Kapların Altına Kayar. 37x19x7.

₺ 689.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Capacity Büyük Kapasite : Giysi, Ev, Ofis, Yurt, Ayakkabı, Seyahat, Kreş, Okul için 60 quart ila 70 quart (18 galon) kapasiteli 3 Paket Yatak Altı Saklama Kabı.37 x 19 x 7 inç boyut, 9 kiloluk yorgan veya üstte 10 normal boy ayakkabı için bile ekstra büyük ve uzundur.Yatağın altındaki diğer ince oyuncak depoları çok fazla tutamaz. ♦ Sağlam ve Çevre Dostu Plastik Malzeme : Yüksek standart plastik malzeme ve yüksek kaliteli yapısı sayesinde büyük koltuk altı kaplarının dayanıklılığı konusunda endişelenmenize gerek yok. ✔ Yatağın altındaki 3 Set hareketli organizatörün 8 sağlam tekerlek ve tutamak ile çekilmesi kolaydır.Yatak altı ayakkabı saklama plastik gövdesi, sevişme halısı üzerinde bile iyi yuvarlanır.Sert plastik oyuncak saklama kaplarının istiflenmesi de önerilir. Twin İkiz yatağınızın altına 4 adet yatak altı saklama kutusu koyun.Çift kişilik yatağınızın altına 6 yatak altı saklama kutusu koyun.Ve Kraliçe veya Kral boy çift kişilik yatağınızın altına 8 adet yatak altı saklama kutusu koyun.Her iki tarafın da çıkarmanız için kolları vardır. Rolling Yuvarlanan yatak altı arabası hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sizden her zaman haber aldığımıza sevindik.Boyut : Normal.

Mülkleri için