.

İskandinav 2 in 1 Büyük Yatak Altı saklama torbaları Organizatör Konteyner 2 Sağlam Fermuarlar, Battaniye Giysi Yorgan Katlanabilir saklama torbaları ile Temizle Pencere (Set 1: 2-in-1 Altında Yatak Organizatör, Siyah)

İskandinav 2 in 1 Büyük Yatak Altı saklama torbaları Organizatör Konteyner 2 Sağlam Fermuarlar, Battaniye Giysi Yorgan Katlanabilir saklama

₺ 89.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

✅✅ ???? ????SÜPER satış!2 AL %10 İNDİRİM AL" NORSEVİKİNG " kodunu gir ???? ????✔ 2 ŞEFFAF PENCERELİ YENİLİKÇİ tasarım : 2'si 1 arada AYARLANABİLİR BOYUTLAR-Sadece en iyisi bunu yaptığında Büyük 2'si 1 arada Bölme çok amaçlı organizatör, 10 çıkarılabilir bölücü kullanırken 12 bölmeye yapılandırılabilir.Bu yatak altı organizatörü 12 çifte kadar ayakkabı saklayabilir.Her çanta 28 x 24,5 x 5,5 boyutlarındadır inch.It ayakkabı, yüksek topuklu ayakkabılar, botlar, kış eşyaları, battaniyeler, kıyafetler, oyuncaklar vb.Depolamak için geniştir. ✔ BÜYÜK BOY SAĞLAM AĞIR inşaat - Bu profesyonel sınıf ayakkabı / giysi organizatörü, ağır hizmet tipi 600 D Oxford polyester çift iplik dikişi ile dayanacak şekilde üretilmiştir.Üstün kalite, uzun ömürlü, güçlü, dayanıklı ve şık, suya dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı.Ağır hizmet tipi güçlü 2 tutamak, kolay saklama güvenliği sağlar. ✔ TAMAMEN ASTARLI iç mekan ve YERDEN TASARRUF sağlayan TASARIM-Bu yatak altı organizatörünün içinde dökülmelere ve sıçramalara karşı korumak için suya dayanıklı şemsiye malzemesi bulunur.Ayakkabı / giysi düzenleyicinizi endişelenmeden kullanın.Suya dayanıklı malzeme dezenfektan mendil ile temizlenebilir veya kuru bir bez kullanarak püskürtülebilir.Depolama caddy'imizi kullanmadığınızda, katlanması kolay 14'x 8”x 4” e kadar düz bir şekilde katlanır ve bir çekmeceye sığabilir. ✔ SAĞLAM yapı-sağlam sağlam kenarlar ve kendi başına durabilir, 2 dayanıklı tutamak, böylece onları endişesiz yatağın altından çekebilirsiniz.Dayanıklı fermuarlar ve kaliteli malzemeler. ✔ %100 MEMNUNİYET garantisi İLE ODAYI TEMİZ ve dağınıklıktan UZAK tutar-Kaliteli ürünümüze dahil olan tam %100 memnuniyet garantisi.Herhangi bir sorun varsa, sadece bize ulaşın.Bu risksiz değerli bir yatırımdır!.Boyutu : 2-in-1 Altında yatak Organizatör / Renk : Siyah.

Mülkleri için