.

UCFA201, UCFA202, UCFA203 İsteğe Bağlı Yastık Bloğu Monte Bilyalı Rulman Kalınlaştırılmış Flanşlı Kartuş Rulman Ünitesi Monte Bilyalı Rulman Kendiliğinden Hizalama (UCFA202)

UCFA201, UCFA202, UCFA203 İsteğe Bağlı Yastık Bloğu Monte Bilyalı Rulman Kalınlaştırılmış Flanşlı Kartuş Rulman Ünitesi Monte Bilyalı

₺ 49.47

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Kesinlikle seçilmiş rulman çeliği】 UCFA201, UCFA202, UCFA203 yastık blok yatağı rulman çeliğinden yapılmıştır.iyi malzeme saflığına, iyi sertliğe sahip, iyi tokluğu korur ve yüksek darbelere dayanabilir loads.It kullanım sırasında sağlam ve dayanıklıdır ve dışarıdaki sprey boyama işlemi ürünün servis ömrünü uzatır. 【Düşük gürültü-yüksek yük】 yastık blok yatağı ince işçiliktir, makinenin çalışma verimliliğini arttırır, ürün sorunsuz çalışır ve gürültü küçüktür, ekipman üzerindeki etkiyi azaltır,İyi yüklenebilirlik, çalışma sırasında düzgün oran, iyi yük taşıma kapasitesi. 【Geniş uygulama yelpazesi】 Rulmanlar, hafif ve ağır sanayi makineleri, tarım makineleri, taşıma makineleri, otomasyon ekipmanları, kimyasal makineler, gıda makineleri, tekstil makineleri, otomobil parçaları, deniz donanımı, inşaat donanımı vb.Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. 【Usta işçilik dövme】 yastık blok yatağı usta işçiliktir, yatak yüzeyi pürüzsüz ve düzdür, bu da servis ömrünü uzatabilir.Kompakt, basit ama verimli daha iyi çalışma performansı için tasarlanmıştır. 【yüksek performans】 Yastık blok yatağı, bilyalı rulman ve yatak bloğunu birleştiren bir tür yatak ünitesidir.Çift taraflı sızdırmaz yatak, su geçirmez ve toz geçirmez, çeşitli ortamlarda iyi çalışır.Boyut : UCFA202.

Mülkleri için