.

280 PCS Temizle Yapışkan Noktalar, Tutkal Noktalar Hiçbir Iz Yapışkan Etiket Şeffaf Macun Yuvarlak Temizle Yapışkan Tack Kullanımlık Çift Taraflı Macun için Duvar Metal Cam Seramik Ahşap Plastik (15mm)

280 PCS Temizle Yapışkan Noktalar, Tutkal Noktalar Hiçbir Iz Yapışkan Etiket Şeffaf Macun Yuvarlak Temizle Yapışkan Tack Kullanımlık

₺ 26.31

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Kaliteli Malzeme】 Şeffaf yapışkan noktalar, iyi elastikiyet ve dayanıklılığa sahip yüksek kaliteli PP malzemeden yapılmıştır.Toksik değildirler, yapışmada güçlüdürler ve çıkarıldığında iz bırakmazlar. 【Özellikler】İyi viskoziteye sahip, şeffaf yapışkan macunun kullanımı kolaydır ve masalara, korkuluklara, dolaplara vb.Yapışması kolaydır.; kaymaya dayanıklı, tekrar kullanılabilir; hareket ettirildikten ve yapıştırıldıktan sonra tutkal izi kalmaz ve yapıştırıcının yüzeyi zarar görmez. 【Kullanımı Kolay】 Şeffaf yapışkan macunumuz çift taraflıdır, sadece koruyucu filmi çıkarmanız ve kullanılması gereken yere yapıştırmanız gerekir; Bir süre bekledikten sonra sıkıca birbirine yapışırlar ve kullanım süreci basit ve güvenlidir. 【Geniş Uygulama】 Şeffaf yapışkan macun, kağıt, plastik, ahşap, deri, kumaş, cam, seramik, metal, sünger, duvar, reçine vb.Gibi çoğu malzeme için kullanılabilir., Masa, kol dayama, dolap ve diğer yerlere yapıştırılabilir, yapıştırılması ve kullanımı kolaydır. 【Paket İçeriği】 Toplamda 280 parça olmak üzere 5 yaprak şeffaf yapışkan macun alacaksınız.56 Parçadan oluşan bir tabaka, her yapışkan macun 15 mm'dir. Çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar.Boyutu : 15mm (280 ADET).

Mülkleri için