.

Leruckdite kahverengi LED ağacı ışık 5ft 518L Sıcak beyaz yapay ağaç dekorasyon için yatak odası kapalı açık ev Festivali parti düğün Noel (5ft518L)

Leruckdite kahverengi LED ağacı ışık 5ft 518L Sıcak beyaz yapay ağaç dekorasyon için yatak odası kapalı açık ev Festivali parti düğün

₺ 227.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????[HERHANGİ BİR yeri süsleyin, FIRSAT] : Kahverengi LED ağaç ışığı, evinizi, ofisinizi, yatak odanızı, balkonunuzu, restoranınızı, sundurmanızı süsleyin, düğün, parti, Şükran Günü, Noel için uygundur. ????[FİKRİNİZİ takip EDEREK ŞEKİLLENDİRİN] : Led huş ağacının dalları şekillendirilebilir.Hayal gücünüze göre çocuklarınızla veya arkadaşlarınızla şekillendirebilir ve ağacınızı daha güzel hale getirmek için bazı süslemeler asabilirsiniz. ????[İYİ tasarlanmış BOYUT] : 3ft,5ft, 6ft mevcut sıcak beyaz kiraz çiçeği ağacı yatak odası, oturma odası,yemek odası partisi ve birçok iç mekan dış mekanı için uygun bir boyuttur occasion.Do fazla yer kaplamaz. ????[ÇEŞİTLİ AKSESUARLAR] : 4 Zemin Sivri Ucu sağlıyoruz.Kiraz çiçeği ağacı yere çok sıkı bir şekilde sabitlenecektir.Çocukları tarafından nakavt rüzgar veya olmak hayran olmak için endişelenme. ????[SİZİN İÇİN EN iyi hizmet] : Leruckdite, festivalleriniz ve partileriniz için yüksek kaliteli dekoratif ışıklar sağlamayı taahhüt eder.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, biz 12 saat içinde size cevap verecektir.Boyutu : 5 Ft518 L.

Mülkleri için