.

HZ-MONSTAR Fren Gaz Pedalı Pedleri Kaymaz Hiçbir Sondaj Alüminyum Alaşım Fren ve Gaz Gaz Pedalı Pad Kapakları Kiti Yedek Dodge 2009-2021 Challenger Şarj Chrysler 300 300c için 2 ADET (Mavi)

HZ-MONSTAR Fren Gaz Pedalı Pedleri Kaymaz Hiçbir Sondaj Alüminyum Alaşım Fren ve Gaz Gaz Pedalı Pad Kapakları Kiti Yedek Dodge 2009-2021

₺ 56.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[UYUMLULUK] Dodge 2009-2021 Şarj Cihazı Challenger Chrysler 300 300c ile mükemmel uyumludur. NOT : lütfen aracınızın yılını ve modelini onaylayın, satın almadan önce orijinal araç pedalının boyutunu ölçün. [PREMİUM MALZEME] Pedal pedlerimiz, siyah kaymaz kauçuk, aşınmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik ile yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve uzun süre kullanım için sıkı kalır. [DAHA GÜVENLİ] Kaymaz yüzey tasarımı ve kaymaz kauçuk, sürtünme katsayısını artırır, daha güvenli sürüş.Pedalları değiştirmek, daha iyi bir sürüş deneyimi elde etmenize ve yağmurlu günlerde sürüş güvenliğini artırmanıza yardımcı olacaktır. [KOLAY KURULUM] Önce fabrika kauçuğunu çıkarın ve delme veya kaynak yapmadan bu ürünle değiştirin ve orijinal pedala zarar vermez.Not : Satın almadan önce, lütfen araç pedalınızın boyutunun ürün boyutuyla tutarlı olduğundan emin olun. [SERVİS GARANTİSİ] Paket içeriği : 1x gaz pedalı kapağı, 1x fren pedalı kapağı.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize mail gönderin, sorularınızı 24 saat içinde cevaplayacağız.Size %100 memnun satış sonrası hizmet sunmak için her zaman buradayız.Renk : mavi.

Mülkleri için