.

BOYUER Jeep Cherokee 2014-2021 Için 2 ADET Alüminyum Kaymaz Hiçbir Sondaj Fren ve Gaz Gaz Pedalı Pad Kapak Ayak Pedalı Pedleri Kiti Iç Dekorasyon Aksesuarları (kırmızı)

BOYUER Jeep Cherokee 2014-2021 Için 2 ADET Alüminyum Kaymaz Hiçbir Sondaj Fren ve Gaz Gaz Pedalı Pad Kapak Ayak Pedalı Pedleri Kiti Iç

₺ 75.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Jeep Cherokee 2014-2021 için Fit, 4 çeşit renk vardır (kırmızı/şerit/bule / siyah). 【Alüminyum Alaşım ve Kauçuktan Yapılmıştır】 Geliştirilmiş sürüş deneyimi ve güvenlik faktörü için pedalların temas yüzeyini arttırın.Metal ve kauçuk düşmez veya ayrılmaz.İlave sürtünme için kaymaz kauçuk yüzey. 【Güvenli,yüksek kaliteli deneyim】 Pedalları değiştirmek, daha iyi bir sürüş deneyimi elde etmenize ve yağmurlu günlerde sürüş güvenliğini artırmanıza yardımcı olacaktır.Düz ayakkabılarda bile pedallar iyi kontrol edilir. 【Yüksek Kaliteli Alüminyum, Asla Pas, Kaymaz】 Pedal yüzeyinde kaymaz saplamalara sahip ağır hizmet tipi fırçalanmış alüminyum konstrüksiyon ile birlikte gelir slipping-off.It yağmur yağsa bile kaymaz.Renk : KIRMIZI.

Mülkleri için