.

Bebek monitörü Montaj Braketi için Bebek Optik DXR-8 bebek Monitörü, evrensel Bebek Beşiği Montaj Tutucu için Bebek Optik DXR-8 ve DXR-8 Pro(DXR-8 Dahil Değildir)

Bebek monitörü Montaj Braketi için Bebek Optik DXR-8 bebek Monitörü, evrensel Bebek Beşiği Montaj Tutucu için Bebek Optik DXR-8 ve DXR-8

₺ 497.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

-Sevimli karikatür görünümü ile Bebek Optiği DXR-8 için özel olarak tasarlanmıştır. -Yüksek kaliteli ABS malzemeden ve pürüzsüz dokunuş hissi veren yüzeyden yapılmıştır. -Geniş ayarlanabilir aralık, her türlü bebek beşiği çiti için uygundur (8mm-50mm). Pierce gerek yok.Beşiğinizi çizilmelere karşı korumak için yumuşak silikon bir eş sağlayın. -Her özel için ömür boyu garanti veriyoruz, Öğeyle ilgili herhangi bir sorun varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, ücretsiz olarak değiştireceğiz.Şartname : Malzeme : ABS Plastik Uyumluluk : Bebek Optiği DXR-8 Ayar Aralığı : 8-50mm(Neredeyse Tüm Beşik Yatakları için Uygundur) Özellik : - Sevimli görünüm tasarımı, Bebek Optiği DXR-8 için mükemmel dekorasyon sağlar. -Ne tür bir beşik yatağınız olursa olsun, kolay kurulum ve kullanım. -Sakin ol ve rezerv, dolandırıcıların her yerde onu almak için. - Çıkartmalı sabit montaj braketi, bebeğiniz için düşme tehlikesi oluşturmaz. -Hafif ve dayanıklı, beşik yatağınızda çizik veya hasar yok.Paket Içeriği : 1* bebek Optik DXR-8 Cradle Montaj Dirseği(bebek Optik DXR-8 Dahil Değildir) 1* kullanım Kılavuzu 1 * Tornavida 3* Organizatör Klip 6 * Anti-kaygan Mat Not : eğer herhangi bir kurulum sorunları veya diğerleri olsun , aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz .24 saat içinde size en iyi çözümü vereceğiz.

Mülkleri için