.

PAMAPİC Kızılötesi veranda ısıtıcı, 3 ısı ayarı Elektrikli duvara monte ısıtıcı, Uzaktan Kumanda ve Zamanlayıcı ile Arka Bahçe,Garaj,veranda için İç/Dış mekan elektrikli ısıtıcı (Şerit)

PAMAPİC Kızılötesi veranda ısıtıcı, 3 ısı ayarı Elektrikli duvara monte ısıtıcı, Uzaktan Kumanda ve Zamanlayıcı ile Arka Bahçe,Garaj,veranda

₺ 347.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Aşırı ısınma koruması] Dış mekan ısıtıcılarımız aşırı ısınma koruma fonksiyonuna sahiptir.Aşırı ısındığında, size en iyisini sağlamak için güç kaynağı otomatik olarak kesilecektir protection.In ek olarak, ısıyı insan vücuduna radyasyon şeklinde aktarır, bu da anında ısınabilir ve daha fazla enerji tasarrufu sağlayabilir. [Anında ısıtma] Duvara monte ısıtıcılarımız kızılötesi ısıtma kullanır.Anahtar açıldığında, ısıtma hemen çalıştırılabilir.İç ve dış mekanlarda kullanılabilen ısıtıcılar için ısıtıcı ile zemin arasındaki mesafe en az 6 fit, tavandan uzaklık ise en az 2,5 fittir. [3 ISI ayarı]PAMAPİC dış mekan kızılötesi ısıtıcı süper hafiftir ve taşınması kolaydır ve iç ve dış mekan kullanımı için uygundur, 3 farklı ayarda (500/1000/1500 W) mevcuttur.Teraslar, yatak odaları, oturma odaları, garajlar, ofisler ve hatta restoranlar için ısıtma çözümleri sağlayabilir. [Zamanlama cihazı ve ETL sertifikası] Elektrikli su ısıtıcımız, belirli bir zamanda otomatik olarak kapanacak şekilde ayarlanabilen 24 saatlik bir zamanlayıcı fonksiyonuna sahiptir. time.It sessizce çalışır ve uyurken sizi rahatsız etmez.Bu duvara monte alan ısıtıcı, sıkı kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir ve ETL sertifikalıdır. [Kullanımı ve kurulumu kolay] PAMAPİC veranda ısıtıcısının kurulumu çok kolaydır.Ayarlanabilir ısıtma açısı ile donatılmış, pozisyon günlük ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.Uzaktan kumanda, ayarları ve sıcaklığı değiştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Mülkleri için