.

Veranda ısıtıcı Tekerlekleri Değiştirme-Paslanmaz Çelik Uzun ısıtıcı Tekerlek Seti, Bir Boyut Çoğu Propan Gazlı Veranda Isıtıcısına Uyar, Taşınması ve Takılması Kolaydır-Evrensel Hareketli Tekerlek( Beyaz Tekerlekler + Paslanmaz Çelik Dirsek)

Veranda ısıtıcı Tekerlekleri Değiştirme-Paslanmaz Çelik Uzun ısıtıcı Tekerlek Seti, Bir Boyut Çoğu Propan Gazlı Veranda Isıtıcısına Uyar,

₺ 59.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Evrensel Tekerlek Kiti】 Evrensel Veranda ısıtıcı tekerlek Kiti-Tüm veranda ısıtıcılarınıza uyan bir veranda ısıtıcı tekerlek kiti.Kolay kullanım için. 【Replacement Parts Size】Yüksek kaliteli teras ısıtıcı yedek parçaları, ürün uzunluğu : 20 cm, kurulum aralığı : 10 cm/3.9 inç (maksimum genişlik), en eski ve yeni ısıtıcılar için uygun;satın almadan önce boyutunu kontrol edin. 【Convenient ve Dayanıklı Material】 Plastic içi boş tekerlek + paslanmaz çelik dirsek, Dayanıklı ve kırmak kolay değil.Tüm dış mekan ısıtıcılarınız için evrensel uyum. 【Kolay Kurulum】 Sadece veranda ısıtıcısının kenarını bağlayın, tekerleği ısıtıcının altındaki doğru konuma kaydırın patio Veranda propan, Kolay kurulum ve düşük bakım için dış mekan ısıtıcı tekerleği.Piyasadaki tüm büyük ısıtıcı markaları ile uyumluluk. 【Yaygın olarak kullanılan】Kapalı veya açık havada, ofislerde, yatak odalarında, pencerelerde, balkonlarda, çalılıklarda, arkadaşlarınızla sohbet ederken ve çay içerken herhangi bir yer için uygundur, istediğiniz zaman kolayca hareket edebilir.Evrensel veranda ısıtıcı tekerlek kiti, Propan Gaz veranda ısıtıcı yedek tekerlekler.Özellikler : 1. Tüm açık veranda ısıtıcılarınızı takın.2. Kurulumu kolay, kullanımı kolay, dayanıklı ve kırılması kolay değil.Ürün Bilgileri : Malzeme : Plastik tekerlekler + paslanmaz çelik dirsek(İçi boş tekerlekler, ancak sağlam kalite, ısıtıcınızı ileri geri hareket ettirecek kadar hafif ve kullanışlı, paslanmaz çelik dirsek güçlü ve güzeldir) Boyut : Uzunluk : 7.87 inç/20 cm Kurulum aralığı : 3.93 inç/10 cm.Paket içeriği : 1 x veranda ısıtıcı tekerlek Kiti Nasıl Kullanılır : ◆ Basit kurulum, sadece ısıtıcıyı ve tekerleklerdeki delikleri hizalamanız gerekir, ekli vida aksesuarlarımızı kullanın, basit kurulum, boyut yaygındır, çok az müşterinin deliğin uygun olmadığı bir fenomeni vardır, kendiniz mükemmel bir eşleşme yaparak yapabilirsiniz. heater Herhangi bir ısıtıcı aksesuarına ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size 24 saat içinde cevap vereceğiz~.

Mülkleri için