.

PM TCG Kartı ile uyumlu Kart Tutucu. Kart Düzenleyici Kılıfı 400'den fazla Oyun Kartına uyar. 2 Çıkarılabilir Bölücülü Kart Saklama Kutusu (Sarı)

PM TCG Kartı ile uyumlu Kart Tutucu. Kart Düzenleyici Kılıfı 400'den fazla Oyun Kartına uyar. 2 Çıkarılabilir Bölücülü Kart Saklama Kutusu

₺ 62.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Oyun Kartı Kılıfı Mükemmel Uyum : Pokemon TCG ve tüm kart paketleri için tasarlanmış oyun kartı tutucusu.Pokemon kart kılıfı için ideal bir hediye için mükemmel bir seçimdir.(Sadece kutu).Ticaret Kartı Bağlayıcı,diğer oyun kartı oyunları için de uygundur, Taco Kedi Keçi Peynirli Pizza için, anlarımız için, Kartlar için Nemi Ayarlayın, faz 10 kart oyunu için, Tekel Anlaşma Kart Oyunu için, Olgunluğa Karşı Çocuklar için, Kararsız Tek Boynuzlu Atlar için Temel Oyun, Sihir toplama, Patlayan Yavru kedi vb.İçin.Ticari Kart Tutucu %100 Koruma Sağlar : Nadir kartlarınızı katlanmış ve kirlenmekten korumak için iyi su geçirmez ve darbeye dayanıklı sert EVA malzemeden yapılmış kart tutucu.Kart kutusunun yumuşak iç kısmı, ticaret kartlarınıza çift koruma sağlar.Davayı aldıktan sonra her yerde oyuncak oynayabilirsiniz.Harika Tasarımlı Kart Toplama Tutacağı : Kart kutusu,ihtiyaçlarınıza göre paketleri rahatça sınıflandırmanıza ve saklamanıza izin veren 2 çıkarılabilir bölücü ile birlikte gelir.Kart ciltleyicinin depolama alanını genişletmek için kart kutusu ile örgü cep.Güzel desen ve kutunun parlak renkleri, kart paketlerinin eğlencesinin tadını çıkarmanızı sağlar.İçilebilir ve Kullanışlı Ticaret Kartı Kılıfı : Dış boyut : 6.5*5.1*2.8 inç.Oyun kartı kutusunu sırt çantanıza koymak kolaydır.Kart bağlayıcısının güçlü el kayışı, onu gerçekleştirmenizi kolaylaştırır.Kolay açma ve kapama için ticaret kartı bağlayıcısının pürüzsüz ve sert 360 derece fermuarı.Ticaret kartları saklama kutusu, her zaman ve her yerde güçlendirici kutusunun keyfini çıkarmanızı sağlar.Çeşitli kart paketlerini oynamak istiyorsanız, ürünümüz sizin için iyi bir seçim olacaktır!.Büyük bir kart oyuncak hayranı olarak, genellikle birçok farklı türde güçlendirici paket topluyoruz.Evin her tarafına dağılmış olabilirler, bu da temizlemeniz için büyük bir sorundur.Ve ticaret kartları setimiz tüm sorunlarınızı çözebilir,tıpkı sevgili gökkuşağı nadir kartlarınız için bir sığınak gibi.Avantajlarımız. 1.Yüksek kaliteli malzeme kartınızı çok güvenli hale getirir. 2.2 çıkarılabilir bölücüler daha kullanıcı dostudur. 3.Şık ve güzel kalıplama, çocuğun dikkatini büyük ölçüde çekebilir, çocuğunuzun hayranlıkla okşamasına izin verebilir. 4.Taşıması kolay hafif ve küçük.İçin uyuyor.Yengeçler Nemi Ayarlar.Fırlat Fırlat Burrito-Bir Yakar Top Kart Oyunu.Aşama 10. Tekel Anlaşması.Çocuklar Olgunluğa Karşı.Toplantı büyüsü.Kararsız Tek Boynuzlu Atlar Temel Oyun.uno kart oyunu.futbol kartı.Ne Meme Yapıyorsun.Yugioh.Patlayan Yavru Kediler.Paket şunlardır : . 1 * kart taşıma çantası. 1 * el kayışı. 2 * bölücüler. (Not : Sadece durumda.Herhangi bir kart dahil değildir).

Mülkleri için