.

Leleaılavg Kelebek Rüzgar Çanları Açık Dekor, Retro Pirinç Windchimes ile Kanca, Derin Ton Anıt Rüzgar Çan için Ev, Veranda, Sundurma, Bahçe Dekorasyon, Annemin Hediye, Festivali Hediye için Kadın.

Leleaılavg Kelebek Rüzgar Çanları Açık Dekor, Retro Pirinç Windchimes ile Kanca, Derin Ton Anıt Rüzgar Çan için Ev, Veranda, Sundurma,

₺ 47.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【SEMBOLİK ANLAM】 Rüzgar çanı, en iyi dilekler, mutluluk, umut, zenginlik, sağlık ve barış için duran bir maskottur.Rüzgar çanı da sevgi ve özlemi sembolize eder.Rüzgar estiğinde, esecek. ring.At bu sefer, insanlara rüzgar zilini gönderen kişiyi hatırlatacak.Tıpkı bir şarkının sözleri gibi : "Hissettiğin akşam esintisini hissediyorum.Bu birbirimizi kucakladığımız anlamına mı geliyor?". ????【BENZERSİZ RETRO tasarım】 Kelebek rüzgar çanları, bir büyük metal kelebek üst, 4 gül altın Alüminyum içi boş tüp, 6 rüzgar çanı ve 6 küçük kelebekden oluşan saf el yapımıdır.Rüzgar çanının uzunluğu yaklaşık 32 inçtir.Retro bakır rengi ve zarif geleneksel görünüm, eşsiz rüzgar çanlarını bahçeniz, verandanız ve herhangi bir iç mekan odanızla mükemmel bir şekilde bütünleştirir. ????【YÜKSEK KALİTELİ İŞÇİLİK】 El yapımı rüzgar ahenge yüksek kaliteli alüminyum ve dayanıklı naylon yapılır wire.It sağlam ve dayanıklı yapısı vardır, su geçirmez, rüzgar geçirmez, paslanmaz, hafif ve kolay asmak için.Alüminyum yüzeyin koruyucu kaplaması, rüzgar çanlarının çoğu dış mekan kötü hava koşullarına dayanmasını sağlar ve size uzun süreli bir müzik keyfi sunar. ????【ZARİF EV dekorasyonu】 Güzel ve canlı kelebek rüzgar çanı, iç ve dış mekan dekoruna güzel bir ektir.Esinti patladığında, etrafınızda yumuşak bir ses olacak ve evinizi canlı hale getirecektir.Ev, avlu, balkon, evler, bahçe, veranda, güneş odası, çim, ağaçlar, sundurma, arka bahçe, pencere, oturma odası veya istediğiniz başka bir yer için idealdir. ????【ÖNEMLİ HEDİYELER】 Kelebek rüzgar çanı en iyi anma hediyesidir.Anne, aile, sevgili, arkadaşlar ve komşular için mükemmel bir hediye.Düğünler, yıldönümleri, doğum günleri, anneler Günü, sevgililer günü, eve taşınma partisi veya diğer özel etkinlikler için de harika occasion.It rüzgar çanı alan kişiye endişenizi, sevginizi ve iyi dileklerinizi ifade edebilir.

Mülkleri için