.

Mini USB Kablosu, JSAUX 2 Paket (3.3 ft+6.6 ft) USB 2.0 Tip A'dan Mini B'ye Şarj Cihazı Naylon Örgülü Kordon GoPro Hero 3+, PS3 Denetleyicisi, MP3 Çalar, Çizgi Kam, Dijital Kamera vb.Ile uyumludur.

Mini USB Kablosu, JSAUX 2 Paket (3.3 ft+6.6 ft) USB 2.0 Tip A'dan Mini B'ye Şarj Cihazı Naylon Örgülü Kordon GoPro Hero 3+, PS3 Denetleyicisi,

₺ 32.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Yüksek Hızlı Aktarım】 : USB 2.0 aygıtları için 480 Mbps'ye kadar veri aktarım hızı, JSAUX USB Mini B Kablosu tam hızlı USB 1.1 (12 Mbps) ve düşük hızlı USB 1.0 (1.5 Mbps) ile geriye dönük uyumludur. 【Evrensel Uyumluluk】 : Mini usb 2.0 kablosu Go Pro Hero HD, Hero 3+, PS3 denetleyicisi, Astro A40/50, MP3 çalar, Canon gibi Dijital Kameralar, Uydu Navigasyonu, Garmin GPS Alıcısı, Zoom Mikrofon, Çizgi Kam vb. Ve Mini 5 Pinli konektörlü diğer cihazlar için uyumludur. 【Naylon Dolaşmayan Tasarım】 : Dolaşmayan Naylon Örgülü Tasarım, bu USB 3.0 Kablosu fiyat aralığındaki diğerlerinden çok daha güvenilirdir.Premium naylon örgülü kablo ek dayanıklılık ve dolaşmayan ekler. 【Altın kaplama konektörler】 : Paraziti en aza indirmek için optimum sinyal netliği ve koruma için korozyona dayanıklı, altın kaplama konektörlerle üretilmiştir. 【What you get】 : Pakette 3.3 feet kablo ve 6.6 feet kablo vardır, iki farklı uzunlukta kablo alabilirsiniz.Ve bu Naylon Örgülü Mini USB Kablosunu Ömür Boyu garanti ve 7/24 müşteri hizmetleri ile sağlıyoruz, herhangi bir sorunuz varsa sorununuzu 24 saat içinde çözeceğiz.3.3 Ft uzunluğunda, orijinal kablonuzun yerine kullanabilirsiniz.6.6 ft uzunluğunda, kanepede uzanabilir ve cihazlarınızı uzun mesafeden şarj ederken kullanabilirsiniz.Yatak odanızda, ofisinizde ve hatta aracınızın arka koltuğunda serbestçe kullanmak uygundur.Uyumlu Cihazlar : .Mini USB Kablosu, standart USB Mini-B bağlantı noktasına sahip tüm cihazlar için mükemmel çalışır. -Go Pro Hero HD, Kahraman 3+. - PS3 denetleyicisi,. - Garmin GPS Alıcısı. - MP3 çalar. - Canon gibi dijital Kameralar. - Astro A40 / 50. - Uydu Navigasyonu. - Zum Mikrofonu. - Çizgi Kam vb.Not : . 1.Cihazınızın standart bir USB, Mikro USB veya USB-B bağlantı noktası yerine bir Mini USB bağlantı noktası olduğundan emin olun. 2.Lütfen USB Mini-B ucunun tamamen takılı olduğundan, boşluk kalmadığından emin olun. 3.Lütfen nitelikli bir şarj cihazı kullanın ve cihazların USB bağlantı noktasının herhangi bir kirlilik olmadan kuru ve temiz olduğundan emin olun, aksi takdirde kabloya veya cihazlara zarar verebilir ve yaralanmalara, arızalara ve hasarlara neden olabilir.

Mülkleri için