.

A. S Manyetik USB Kablosu, Manyetik USB C Şarj Kablosu, 3A Hızlı Şarj Veri Senkronizasyonu Manyetik Kablo, Mikro USB ile uyumlu Manyetik Telefon Şarj Cihazı, C Tipi Akıllı Telefonlar (3.3 ft+3.3 ft+6.6 ft+6.6 ft,Siyah)

A. S Manyetik USB Kablosu, Manyetik USB C Şarj Kablosu, 3A Hızlı Şarj Veri Senkronizasyonu Manyetik Kablo, Mikro USB ile uyumlu Manyetik

₺ 77.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

360° DÖNDÜRME VE LED tasarımı : A. S manyetik şarj kafası 360°dönebilir.Yumuşak mavi ışık, insanların karanlıkta veya sürüş sırasında tek elle kolayca çalışmasını sağlar, göz görme asistanına gerek yoktur.Manyetik veri kabloları Normal Kablodan daha işlevsel ve kullanışlıdır : Sürücüler, Engelliler, Çocuklar ve Yaşlılar için özel olarak tasarlanmıştır.Not : sadece 2 dönme kafası var, diğer 2 dönmüyor.Hızlı ŞARJ ve VERİ AKTARIMI : A. S Gen 2 Manyetik şarj kablosu, aşırı ısınma korumalı QC 2.0/3.0 hızlı şarjı destekler, cihazlarınızı şarj etmede yüksek verimliliği karşılar.Manyetik usb c şarj kablosu destekler 5 V/3 A.manyetik mikro USB şarj kablosu destekler 5 V / 2.4 A. A. S Manyetik telefon kablosu destek veri iletimi, veri sync hızı 480 Mbps kadar.TOZ GEÇİRMEZ ve dayanıklı : Manyetik ucu cep telefonu şarj portuna takmak, şarj portunun ve kablo tabanının toz nedeniyle kirlenmesini veya bozulmasını önleyebilir.Kullanılmadığı zaman manyetik kafanın kaybolmasını önlemek için size şık bir kablo düzenleyici sağlayacağız.Masaüstünü temiz ve düzenli hale getirmek için kabloları da düzenleyebilirsiniz.5000+ bükülme ömrüne sahip güçlendirilmiş gerilme noktaları, örgülü naylon kabloyu birçok kez daha dayanıklı hale getirir.EVRENSEL UYUMLULUK : Çoğu şarj ekipmanı için.Mikro USB ve Tip C ve Diğer 2 farklı tip manyetik uç ile donatılmıştır.Farklı cihazlarınızı şarj etmek için manyetik uçları değiştirebilirsiniz.NE OLSUN : 4 Manyetik telefon kabloları(3.3 ft+3.3 ft+6.6 ft+6.6 ft), 3 USB-C ipuçları, 3 diğer ipuçları, 3 Mikro-USB ipuçları, 12 ay garanti, 30 gün para iade.Oneplus için HTC 10 Sony XZ LG V20 / G5 / G6 Xiaomi 5 Google Piksel 4 / Piksel 4 XL / Piksel 3 / Piksel 3 XL/Piksel 3 A Samsung Galaxy Akıllı Telefonlar, ama Samsung Galaxy S7 / S7 Kenar, not 5, Not 10 / Not 10+ Tab S2 S dahil değildir.C Tipi kabloyla şarj olan diğer cihazlar.Motorola, Huawei, Google, Blackberry, LG ve HTC vb. Gibi Android Telefonlar.Samsung Tabs ve Güç Bankaları gibi Android Tabletler.Bluetooth Hoparlörler MP3 Çalarlar Dijital Kameralar ve Video Kameralar.Mikro usb kablosuyla şarj olan diğer cihazlar.Güçlü bir mıknatısla, Normal Kablodan daha işlevsel ve kullanışlıdır : Sürücüler, Engelliler, Çocuklar ve Yaşlılar için özel olarak tasarlanmıştır.

Mülkleri için