.

AreTop 32 GB Flash Sürücü 10 Paketi ile Kolay Saklama Çantası, USB 2.0 32 GB Pendrive Memory Stick 32 GB Başparmak Sürücüler(10 Paket 32 GB, 10 Mix-Renkler)

AreTop 32 GB Flash Sürücü 10 Paketi ile Kolay Saklama Çantası, USB 2.0 32 GB Pendrive Memory Stick 32 GB Başparmak Sürücüler(10 Paket

₺ 92.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

►【Best Değer Başparmak Sürücü Paketi Deal】 10 paketi 32 GB USB flash sürücü ile kolay saklama çantası, tamamen 320 GB kapasiteli, çoklu renk seçenekleri, mükemmel bir bellek hediye. ►【Tak Ve Çalıştır】 Herhangi bir yazılım yüklemeye gerek yok, çalışması için 32 GB USB başparmak sürücüsünü bilgisayarınızın USB portuna veya USB portlu başka bir cihaza takın. ►【Tam Uyumluluk】 Mükemmel maliyet performansı ve yüksek kalite ile 10 paket usb bellek çubuğu 32gb, windows desteği 7 / 8 / 10 / Vista / XP / 2000 / ME / NT Linux ve Mac OS, USB2.0 ve altı ile uyumludur. ►【Premium ve Güvenli Usb Depolama】 Ürünümüz, USB Flash Sürücü Paketi için özel olarak H5 Testini tamamen geçti.Metal kapak U diskinizi kırılmaya karşı korur.Entegre halkalı kapaksız tasarım, anahtarlıklara, sırt çantalarına vb. Takmayı kolaylaştırır. ►【Yüksek Stanard Kalite Kontrolü】 Are Top 32 GB flash sürücünün her biri göndermeden önce iki kez kontrol edilir.Profesyonel müşteri desteğimiz, değiştirme veya para iadesi ile ilgili tüm kalite sorunlarını halleder.Herhangi bir endişeniz varsa lütfen bize mesaj gönderin.İleri teknoloji ile üretilen USB.A Sınıfı, orijinal marka flash bellek yongasını benimsemek.Yüksek sıkı kalite kontrol, Göndermeden Önce İki Kez test edilmiştir.Usb'nin Yüksek Okuma/Yazma Hızına ve Güvenli Depolamaya Sahip Olduğundan Emin Olun.Güzel katlanabilir saklama kutusu içinde iyi paketlenmiş.İleri teknoloji ile üretilen USBADOPTİNG Grade A, orijinal marka flash bellek yongasıyüksek sıkı kalite kontrolü, göndermeden önce iki kez test edildiyüksek Okuma/Yazma Hızı ve Güvenli depolama ile USB'yi garantileyin Güzel katlanabilir saklama kutusunda paketlenmiştir.

Mülkleri için

Malzeme:
ABS Plastik ve Metal