.

Flash Sürücü 16GB USB 2.0 10 Paket Döner Boş Bellek Çubuğu Pnstaw Toplu Başparmak Sürücü Kalem Sürücüler Veri Depolama, Dosya Paylaşımı için Atlama Sürücüsü (10 Paket, Çok Renkli) (16GB)

Flash Sürücü 16GB USB 2.0 10 Paket Döner Boş Bellek Çubuğu Pnstaw Toplu Başparmak Sürücü Kalem Sürücüler Veri Depolama, Dosya Paylaşımı

₺ 92.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Kullanımı ve Taşıması Kolay : müzik, fotoğraf, kişisel ve belgeler, filmler, resimler, kitaplar, programlar, sunumlar, tasarımlar ve daha fazlasını saklamak için bellek çubukları.Verileri ayrı USB çubuklarda saklayın, düzenleyin veya paylaşın.Uyumluluk Ve Arayüz : USB 2.0 ile uyumlu ve backwards.No flash sürücüye kullanmak için herhangi bir ek sürücü yüklemeniz gerekir.destek Wın98 / ME / 2000 / XP / Vısta/7/8/10, Mac OS ve Linux, destek taşınabilir hoparlörler, USB 2.0 portu ile araç hoparlörleri. 360 Derece Dönen Tasarım : Entegre metal döner kapak, kalem sürücüsü ve verileri düşmelere ve fiziksel temaslara karşı ek koruma sağlar.Ne olsun : 10 paket 16 GB USB 2.0 Flash başparmak götürmek + 10 adet ücretsiz kordon.Uygulama : aşağıdaki endüstriler için veri depolama ve aktarmaya başvurma : Ofis, Eğitim, Devlet Kurumu, Medya Endüstrileri, Mühendislik vb. Bu sürücü herhangi bir logo olmadan boş olduğundan, markanızı tanıtmak için başparmak sürücüsünü kullanın. Brochures Dijital Broşürleri, Kullanım Kılavuzlarını, Yazılımları jump drive'da saklayabilir ve ürünlerinizi veya hizmetlerinizi müşterilere sunabilirsiniz. Pen Bir tanıtım videosunu kalem sürücüye yükleyebilir ve bir etkinlikte müşterilerinize sunabilirsiniz. ♦ Flash sürücüyü şirketinizin logosuyla yazdırın ve şirkete genel bakış, veri sağlayın, etc.to yeni çalışanlar. Students Öğrencilerine çalışma materyali sağlamak için okullarda, kolejlerde, üniversitelerde ve diğer profesyonel enstitülerde kullanılabilir.

Mülkleri için