.

USB LED Fan JUSTUP Gerçek Zamanlı Tarih ve Sıcaklık Göstergeli Taşınabilir Masa Fanı Kişisel Masa Soğutma Fanı 360°Döndürme Ev ve Ofis için Dayanıklı (Metal Tasarım Düşük Gürültü 5 inç, Siyah) (SW)

USB LED Fan JUSTUP Gerçek Zamanlı Tarih ve Sıcaklık Göstergeli Taşınabilir Masa Fanı Kişisel Masa Soğutma Fanı 360°Döndürme Ev ve Ofis

₺ 119.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【USB LED Fan】 Gerçek zamanlı LED Tarih ve Sıcaklık göstergesi ile.Hafıza fonksiyonu ile, USB fişi çıkarılmış olsa bile saat doğru zamanı koruyacaktır, tekrar ayarlamanıza gerek yoktur.Yüzen LED'li fan, saat tarihini ve sıcaklığını söylemenin en havalı yoludur. 【Sessiz ve Durable】 Adopt fırçasız motor, gürültü olmadan.Metal çerçeve, dayanıklı ve güvenilir. 【Dönebilen】 Esintiyi istediğiniz herhangi bir yöne yönlendirebileceğiniz 360 derece yukarı ve aşağı ayar. 【Taşınabilir】 Güzel bir hava akışı sağlar ve masanızda fazla yer kaplamaz. 【Geniş Uyumluluk】 - - - 1 metrelik bir USB kablosuyla güçlendirilmiş, dizüstü bilgisayarlar, bilgisayarlar, güç bankaları ve diğer USB özellikli cihazlarla çalışır.Ofis, ev, yurt, çalışma, kütüphane vb.Için mükemmel fan.Renk : Sw.

Mülkleri için