.

SmartDevil Bebek Arabası Fanı, Bebek için 3 Hızlı Taşınabilir Klipsli Bebek Arabası Fanı, Esnek Tripodlu Pille Çalışan Kişisel Masa Fanı, Araba Koltuğu, Koşu Bandı, Kamp için Mini El Fanı (Siyah)

SmartDevil Bebek Arabası Fanı, Bebek için 3 Hızlı Taşınabilir Klipsli Bebek Arabası Fanı, Esnek Tripodlu Pille Çalışan Kişisel Masa Fanı,

₺ 93.60

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Yükseltilmiş Esnek Tripod】 Araba koltuğu fanı yükseltilmiş bükülebilir metal ve silikon yüzeyden yapılmıştır, daha dayanıklı, kararlı ve temizlenmesi kolaydır.İstediğiniz herhangi bir açıya bükebilirsiniz, masaüstü vantilatörleri, el tipi fanlar, duvar vantilatörleri veya hatta cep telefonu standları sizin tarafınızdan ayarlanır. 【Üç vitesli Ayarlanabilir】Üç farklı rüzgar hızını değiştirmek için bir düğme, bu bebek arabası fanı her yaş için tasarlanmıştır.Birinci vites düşük esinti ve ultra ince örgü fan ön kapağı bebeğin sağlığına daha iyi bakabilir.Üç ayarlanabilir hız tasarımı, farklı sıcaklık ortamlarında size daha fazla seçenek sunar. 【USB veya Pille Çalışan】İki tür güç kaynağı : usb ile çalışan veya pille çalışan.PC'niz, güç bankanız veya araç şarj cihazınız üzerinden şarj edebilirsiniz.Dahili 2000m Ah pil, bebek arabası fanı tam şarj olduktan sonra 8 saate kadar çalışabilir. 【Gürültü Azaltma】 Taşınabilir bebek arabası fanı, 40 d B'ye kadar düşük gürültü elde etmek için yükseltilmiş fan kanatlarını ve fırçasız motoru donatır, bu da bebeğin uykusunu bozmaz, size rahat ve sessiz bir deneyim sunar. 【Çok yönlü ve Taşınabilir】 Küçük boyutlu ve katlanabilir tripod, bu mini bebek arabası fanını sırt çantanıza koyun easily.It seyahat ederken, bisiklete binerken, golf oynarken, kamp yaparken vb.Sizin için iyi bir ortak olacaktır.Ve sıcak yaz aylarında tüm serin ihtiyaçlarınızı karşılamak için bebek arabası, öğrenci yatağı, bisiklet, beşik, araba koltuğuna sabitleyebilirsiniz.Ürün Boyutu : 11.3*4.4*3.2 inç.Ürün Ağırlığı : 372g. çalışma Gücü : 3 W (Max).Pil Kapasitesi : 2000 m Ah.Çalışma Süresi : Yaklaşık 2-8 saat.Şarj Portu : Mikro bağlantı noktası.Giriş : 5 V-1 A. şarj Süresi : Yaklaşık 3.5 saat.Bu fan ilginç ve çok yönlüdür.Seçebileceğiniz üç farklı hava hızı ayarı vardır from.It yumuşak silikon deforme olabilen bir stand ile birlikte gelir ve çeşitli senaryolar için masaüstü vantilatörü, el fanı, klipsli fan ve daha fazlası olarak kullanılabilir.Taşımak için yeterince küçük ve hafif.Dahili 2000 m Ah şarj edilebilir pil tam şarjla 8 saate kadar dayanır (minimum rüzgar hızı). Yaz aylarında ev, ofis ve geziler için iyi bir arkadaştır.

Mülkleri için