.

4 İnç Küçük USB Masa Fanı, Metal Konstrüksiyonlu Mini Sessiz Fan, Güçlü Hava Akımı ve 360°Ayarlanabilir Eğim Açısı, Masaüstü Ofis için Kişisel Soğutma Fanı (Mavi)

4 İnç Küçük USB Masa Fanı, Metal Konstrüksiyonlu Mini Sessiz Fan, Güçlü Hava Akımı ve 360°Ayarlanabilir Eğim Açısı, Masaüstü Ofis için

₺ 47.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

* 【Güçlü ama Sessiz】 : masa fanı, hızlı çalışma hızına sahip yükseltilmiş bir motora sahiptir, bu da sizi hiçbir zaman soğutmak için güçlü hava akışı sağlarken, küçük masa fanı dinlenmenizi ve çalışmanızı rahatsız etmemek için sessizce çalışır. * 【All-Metal Construction】 : Bu masa fanlar küçük sessiz anti-pas kaplama ile toplam metal muhafaza benimser, ultra-dayanıklı.Plastik bıçaklarla karşılaştırıldığında, usb fanın metal bıçaklarımız daha kararlı rüzgar üretir ve deforme olması kolaydır. * 【USB Powered Fan】 : 3.9 FT / 1.2 m USB kablosuyla, masa fanı dizüstü bilgisayarınız, güç bankanız veya adaptörünüz tarafından desteklenebilir. Enerji ve elektrik faturalarınızdan tasarruf etmek için 3 W düşük güç tüketimi. * 【Kompakt ve Taşınabilir】 : masa için 6 inç mini fan, masanızda küçük bir ayak izine sahiptir, ayrıca taşıması kolaydır, bu da evde, ofiste, yatak odasında, arabada, kütüphanede, yurtta, çalışmada, oyun odasında vb. Mükemmel bir kişisel fan olmasını sağlar. * 【360° Ayarlanabilir Eğim】 : Masaüstü ofis fanı, yönlü soğutma için 360 derece yukarı ve aşağı ayarlanabilir. 4 kauçuk yastıklar sadece fanın stabilitesini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda masa yüzeyinizde herhangi bir çizik oluşmasını önler.Mini USB Fan, eviniz, ofisiniz veya seçtiğiniz her yer için hafif, masa üstü bir fandır.Yüksek kaliteli metalden yapılmış fan, serin tutmak istediğiniz sıcak bir günde ideal bir arkadaştır.Bir USB kablosuyla çalışan fanın her yerde çalışmasını sağlayabilirsiniz-dizüstü bilgisayarınıza bağlayın veya taşınabilir bir cihazla havuzda kullanın charger.No nerede kullanmayı seçerseniz seçin, Mini USB Fanınızla her zaman serin ve taze kalabilirsiniz.

Mülkleri için