.

Eulbevoli Ütü Masası, Portatif Katlanır Masa Üstü Ütü Masası, Ekstra Geniş Tezgah Üstü Ütü Masası, Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Ev Tipi Dikiş Ütü Masası, Dikiş için, El Sanatları Odası, Ev, Yurt

Eulbevoli Ütü Masası, Portatif Katlanır Masa Üstü Ütü Masası, Ekstra Geniş Tezgah Üstü Ütü Masası, Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Ev Tipi

₺ 50.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【YÜKSEK KALİTELİ MALZEME】 : Ütü masası, yüksek sıcaklığa dayanıklı, sökülmesi ve yıkanması kolay ve uzun süreli kullanımdan sonra deforme olmayacak kalın yanmaz pamuktan yapılmıştır. 【KATLANMASI KOLAY】 : Güvenlik braketi ile tasarlanmış, açıldığında, braket Z şeklindedir; geri çekildiğinde, braket H şeklindedir.PP ayak kapakları ile, güvenli ve çevre dostu, iyi kaymaz performans ve zemine zarar vermez. 【KARARLI yapı】 : Ütü masası, sabit bir yapıya sahip olan ve kolay saklama için katlanabilen ve tekrar tekrar kullanılabilen kalınlaştırılmış çelik borular kullanır. 【KILIFLAR İÇİN TASARLANDI】 : Zarif görünüm tasarımı ve zarif baskısı ile kılıflar için özel olarak tasarlanmış küçük ütü masası. 【HİZMET】 : Size en kaliteli ürünü ve en iyi müşteri deneyimini sunmak için çalışıyoruz, satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.Satış sonrası sorunlardan sorumlu profesyoneller var, herhangi bir sorun varsa her zaman bize danışabilirsiniz.Özellik : 【YÜKSEK KALİTELİ MALZEME】 : Ütü masası, yüksek sıcaklığa dayanıklı, sökülmesi ve yıkanması kolay ve uzun süreli kullanımdan sonra deforme olmayacak kalın yanmaz pamuktan yapılmıştır. 【KATLANMASI KOLAY】 : Güvenlik braketi ile tasarlanmış, açıldığında, braket Z şeklindedir; geri çekildiğinde, braket H şeklindedir.PP ayak kapakları ile, güvenli ve çevre dostu, iyi kaymaz performans ve zemine zarar vermez. 【KARARLI yapı】 : Ütü masası, sabit bir yapıya sahip olan ve kolay saklama için katlanabilen ve tekrar tekrar kullanılabilen kalınlaştırılmış çelik borular kullanır. 【KILIFLAR İÇİN TASARLANDI】 : Zarif görünüm tasarımı ve zarif baskısı ile kılıflar için özel olarak tasarlanmış küçük ütü masası.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : ütü masası Malzeme : Paneli (Plastik), Kumaş (Pamuklu Bez), İç Astar (Anti-Haşlanma Örme Pamuk), Demir Raf (Metal Sprey), Braketi (Kalınlaşmış Püskürtme Çelik Boru + Plastik Ayak Kapak) Ağırlık : Yaklaşık. 289g / 10.2 oz Boyutu : Yaklaşık. 26x11x9 cm / 10.2x4.3x3.5in Paket Listesi : 1 x ütü masası Not : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.Geometrik renk konumu sabit değildir. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. 3. Sadece yukarıdaki paketin içeriğini içerir ve diğer ürünleri içermez. 4. Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Mülkleri için

Koşul:
100 % Marka Yeni
Öğe Türü:
Ütü Masası
Malzeme:
Plastik Paneli, Kumaş (Pamuklu Kumaş), İç Astar (Anti-Haşlanma Örme Pamuk), Demir Raf (Metal Sprey), Braketi (Kalınlaşmış Püskürtme Çelik Boru + Plastik Ayak Kapak)
Ağırlık:
Yaklaşık. 289g / 10.2 oz
Boyut:
Yaklaşık. 26x11x9 cm / 10. 2x4. 3x3. 5in
Paket Listesi:
1 x Ütü Masası :
Not:
1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm. Anlayışınız için teşekkürler. Geometrik renk konumu sabit değildir. :
2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir. Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. :
3. Sadece yukarıdaki paketin içeriğini içerir ve diğer ürünleri içermez. :
4. Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun. :