.

Pet Saç Çıkarıcı Fırça, Tüy Bırakmayan Fırçalar Çift Taraflı Kürk Tüy Bırakmayan Temizleme Fırçası ile Kendi Kendini Temizleyen Taban Kaldırmak için Kedi ve Köpek Kürk, Tüy Bırakmayan, Kabartmak gelen Halı, Araba Koltuğu, Kanepe, Giyim, Yatak, Kumaş (Gri)

Pet Saç Çıkarıcı Fırça, Tüy Bırakmayan Fırçalar Çift Taraflı Kürk Tüy Bırakmayan Temizleme Fırçası ile Kendi Kendini Temizleyen Taban

₺ 66.90

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

♦ TÜY BIRAKMAYAN fırça tekrar kullanılabilir t Geri Hareket Ettirin.Yanlış yönde hareket etmek bu ürünü etkisiz hale getirecektir.Fırça tamamen kaplandığında, tabanın içine daldırın, fırçayı tabandan çıkardığınızda temiz ve daha fazla saç yakalamaya hazır olacaktır.MÜKEMMEL bir elbise FIRÇASI için Giyim (ceket, pantolon, etek, bluz, vb.)- Tekstil Halıları, Kanepeler ve Yataklar-Yastıklar, Battaniyeler, Yatak Örtüleri-Evcil hayvan yatağı-Araba koltukları vb.Pet tüy bırakmayan sökücü kiti alır : - Kürk-Saç-Tüy Bırakmayan-Toz. 1 x Standart Saç Temizleme Fırçası. 1 x Standart Kendi Kendini Temizleyen Taban. 1 x Küçük Boy Pet Kürk Fırça - Hediye.

Mülkleri için