.

GBS Erkek Sandal Ağacı Tıraş Sabunu %97 Tamamen Doğal Shea Yağı ve Gliserin ile Zenginleştirilmiş, Zengin Köpük Formu Oluşturur, 3 Oz Paket 1 (1 Sandal Ağacı Yuvarlak Tıraş Sabunu)

GBS Erkek Sandal Ağacı Tıraş Sabunu %97 Tamamen Doğal Shea Yağı ve Gliserin ile Zenginleştirilmiş, Zengin Köpük Formu Oluşturur, 3 Oz

₺ 18.87

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

GÜNLÜK kullanım için-G. B. S Erkek Tıraş Sabunu sakal kıllarınızda günlük kullanım içindir.BÜYÜK LATHER-G. B. S Erkek Tıraş Sabunu, zengin lathering tıraş sabunu disklerimizle size en iyi ıslak tıraş deneyimini sunar.Saniyeler içinde kalın köpük cildinizi nemlendirir ve nemlendirir ve size taze bir görünüm kazandırır.TIRAŞ-Tam 3 ons Sandal Ağacı tıraş sabunu paketi alırsınız.80'den fazla tıraş için yeterli sabun.Tıraşın tamamlandıktan sonra.GBS Erkek Tıraş Sabunu cildinizi nemlendirmeye devam ederek yüzünüzü taze ve pürüzsüz hissetmenizi sağlar.SHEA YAĞI : Shea Yağı, doğanın en iyi ve etkili nemlendiricilerinden biridir.Bu GBS Tıraş Sabununda bulunan Shea yağı, cildinizi ve yüz kıllarınızı nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur ve her tıraştan sonra daha parlak ve sağlıklı görünmenizi sağlar.AMBALAJ : GBS Erkek Tıraş Sabunu, 1 adet Sandal Ağacı Yuvarlak Tıraş Sabunu paketindedir.Bize e-posta gönderin.Herhangi bir sorunuz varsa sorularınızı dikkatle ele alacağız.Yüksek kaliteli ürünler ve güler yüzlü hizmetler sunacağımıza söz veriyoruz ve ürünlerimizi her kullandığınızda size rahat bir deneyim sunmayı umuyoruz.Araçlarımız Tüm ABD genelinde profesyonel Berberler tarafından kullanılmaktadır.

Mülkleri için