.

Tüm yemeğiniz boyunca ekmeği taze ve sıcak tutmak için tasarlanmış büyük 12 yalıtımlı Tortilla ısıtıcı Kılıfı. Bu yalıtımlı Tortilla ısıtıcısının kullanımı kolaydır ve büyük tortillalar için mükemmeldir!

Tüm yemeğiniz boyunca ekmeği taze ve sıcak tutmak için tasarlanmış büyük 12 yalıtımlı Tortilla ısıtıcı Kılıfı. Bu yalıtımlı Tortilla

₺ 38.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????Sağlık bilincine sahip eviniz ve mutfağınız için dayanıklı BPA içermeyen malzemelerden yapılmış bir adet 10" Siyah ve Mavi tortilla ısıtıcısı!Bir Amerikan Şirketi tarafından tasarlanan ve sahip olunan ısıtıcınızı kullanarak kendinizi güvende hissedin!. ????Ekmeği 1 saatten fazla taze ve sıcak tutması garanti edilir!Tortilla presi ve kalburunuzla birlikte kullanabilirsiniz.Kamp tencere için de mükemmel.Vahşi doğada yiyecekleri sıcak tutun!. ????Bir seferde 12 orta boy Ekmeği sığdırın.Mısır, Un ve diğer tortilla, gözleme, pide, sarma, waffle, naan, tost, arepa, chapati, roti, paratha veya istediğiniz düz ekmek için kullanın Kumaş Tortilla Kese ile kullanılabilir!. ????Meksika Fiesta ve Taco Salı için MÜKEMMEL dekorasyon!Tortilla Fırın ısıtıcınız, içine yerleştirdiğiniz her şeyi yalıtan bir ısı tabakasına sahiptir .Unutmayın, normal fırına koymayın!Sadece mikrodalga. ????Sebzedeki mevcut suyu kullanarak sebzeleri mikrodalgada buharda pişirmek için Tortilla ısıtıcılarımızı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?Bu doğru!Devam edin ve kuşkonmaz, brokoli, havuç, mısır, karnabahar, yeşil fasulye, ıspanak, patates ve tabii ki patatesleri mikrodalgadan sadece birkaç dakika içinde buharlayın!Ağır tencere kullanmadan hızlı ve kolay sağlıklı pişirme ve pans.No soba gereklidir, bu nedenle işte, okul yurtlarında, teknelerde, minibüslerde vb. Kullanmak için idealdir.Hemen hemen her yerde mikrodalga fırın var.Pişirme süreleri mikrodalga vat miktarı ve sebze miktarı ile belirlenir.Mikrodalganız için gereken süreleri ayarlayın.

Mülkleri için