.

Hızlı Yan Serbest Bırakma Tokaları 1 Genişliğinde,Plastik Tek Ayarlanabilir Yan Serbest Bırakma Tokaları,Oğul-Anne Bağlantı Tokası, 20MM Dokuma, Çanta Kayışları, Kemerler, Köpek Tasmaları için Uygundur (3 Paket)

Hızlı Yan Serbest Bırakma Tokaları 1 Genişliğinde,Plastik Tek Ayarlanabilir Yan Serbest Bırakma Tokaları,Oğul-Anne Bağlantı Tokası, 20MM

₺ 104.70

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

7. toka Askıları bulunmalıdır ui️ : DİY dış donanımları, Bagaj rafı/sarma/bağlama, Taktik Dişli bağlama, operasyon eşya taşıma, oto/moto parçaları, sırt çantası, bel paketi, Bagaj, pet/köpek yaka/tasma, koşum, tekne kapak aksesuarları parçaları sarma/iyileştirme/değiştirme/Tamir, vb. Sewing 【Dikiş Gerektirmez, Kullanımı Daha Kolaydır】 : Kayış için çift taraflı ayarlanabilir yuvalar.Kayışı sağlam bir şekilde tutmak için kayışı her iki taraftan da ayarlayabilirsiniz.Kaymayı önleyici tri-glides ile Asist, kayışları daha güvenli ve sağlam bir şekilde kilitlemek için klipsi kaydırır.Normal hızlı yan serbest bırakma tokası en az bir tarafın dikilmesini gerektirirken. ◆ 【Ultra güçlü Toka Kayışları】 ◆ 100 lbs'ye kadar çekme mukavemeti.Ağır kalın askeri sınıf, güvenilir ve dayanıklı.Yüksek kaliteli polioksimetilen (POM) plastik toka/klips.Poliamid (naylon) kumaş dokuma kayışı. Warm【Toka Kayışları Sıcak ipuçları】 : Kayışın ucu kesme nedeniyle pürüzlü ve gevşek hale gelebilir.Sadece kenarları yak ve birbirine yapışmasını sağla, daha dayanıklı olacak. 1. Çift taraflı Ayarlanabilir, Dikiş yok : Kayışı her iki taraftan da ayarlayabilirsiniz.Düzenli hızlı yan serbest bırakma tokaları, bunlardan birini yerine dikmenizi gerektirir, bunlarla dikiş gerekmez!Çünkü tokanın hem erkek hem de dişi tarafı, kayışı beslemek için iki yuvaya sahiptir.2. Çok fonksiyonlu : Yeni klipsler koymak için naylon dokuma kayışlar için mükemmel hızlı serbest bırakma tokaları.Sırt çantasındaki parçayı ve bel çantası kayışlarını ve kemer köpek tasmalarını değiştirmek için idealdir.Kırık bir tokayı sabitlemek için iyi kilitleme tokaları.Ayrıca bir yürüyüş sırt çantası bebek taşıyıcısındaki bel kayışı tokasını da değiştirebilirler.Orijinalinden daha güçlü!.

Mülkleri için