.

Aliennana Golf Kauçuk Golf Tees Tutucu Set 2 setleri/4 setleri için Uygulama ve Sürüş Aralığı Paspaslar için Kapalı Açık Mat Beyaz 1.5 2.0 3”

Aliennana Golf Kauçuk Golf Tees Tutucu Set 2 setleri/4 setleri için Uygulama ve Sürüş Aralığı Paspaslar için Kapalı Açık Mat Beyaz 1.5

₺ 20.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【YÜKSEK KALİTELİ MATRİAL】 : Dayanıklı ve sağlıklı golf kauçuk tees, saf süt beyazı. 【FİT TÜM BOYUTU AHŞAP VE PLASTİK TEE】 : 1.5"/2.0" Kauçuk Tee Mat Adaptörleri kolayca fit tüm boyutu ahşap ve plastik tee. 【ŞARTNAME】 Satın alma Kauçuk Tees ve golf plastik tees içerir-Golf topları dahil değildir. 【EN iyi uygulama ARAÇLARI】 En iyi Uygulama Tişörtü ve Sürüş Aralıkları, Eğitmenler ve Golf Oyuncuları seçimi. 【%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ】 Herhangi bir sorunuz veya sorununuz 12 saat içinde çözümümüzü alacaktır.Golf sopalarımızdan memnun olmadığınızda geri ödeme hemen yapılacaktır.Yüksek kaliteli, Dayanıklı Golf Kauçuk Tees Practice üzerinde salıncak bir kauçuk tee holder Cross - şekilli delik tasarım, Kauçuk tee plastik tees ekleyebilirsiniz【Specification】Malzeme : Rubber Color : White Height : 1.5";2.0"Kauçuk Tees ile Plastik tees (2 PAKETİ/4 PAKETİ).

Mülkleri için