.

MOCLİF 16 OZ Sabunluk,Temperli Cam Temizle Dikey Şerit ile 304 Pas Geçirmez Paslanmaz Çelik Pompa Doldurulabilir Sıvı El Sabunluk, Banyo için, Mutfak, bulaşık Sabunu,Losyon (Turuncu)

MOCLİF 16 OZ Sabunluk,Temperli Cam Temizle Dikey Şerit ile 304 Pas Geçirmez Paslanmaz Çelik Pompa Doldurulabilir Sıvı El Sabunluk, Banyo

₺ 35.37

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Design Moda Tasarımı : Dikey Şeritli Sabunluk : Boş Ahşap Etiketli, banyo, mutfak, dağıtılabilir sabun, losyon, el dezenfektanı, bulaşık sabunu vb.Için uygundur. ♦ Dayanıklı anti-pas, dayanıklı yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelik pompa kafası, dayanıklı, pas kolay değil, kalıcı parlak, zaman kullanımını artırmak. Size Boyut ve kapasite : 7.5 inç boyunda, 3 inç çapında, temizlenmesi kolay, 16 ons sıvı sabun tutabilir (yaklaşık 480 mililitre) Hayatınıza daha fazla baharat eklemek için güçlü sertleştirilmiş cam, zarif ve şık tasarım. ♦ Ürün avantajları : DOĞRU dağıtım VE SÜPER KAPASİTE : uygun miktarda sıvı sabunun her tahsisi, atık yok, sık sık yenilenmeden büyük kapasite, tüm sıvı sabunlar için uygun, Sağlık ve gıda güvenliği camından yapılmış sabunluk, BPA'SIZ dahili bileşenler, bulaşık makinesinde yıkanabilir, güvenli ve kullanışlı. commitment Garanti taahhüdü : size bir yıllık kalite güvencesi sunacağımızdan eminiz, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, lütfen satın aldığınızdan emin olun.Renk : Turuncu.

Mülkleri için