.

XJJZS Mutfak Aletleri Tencere Kapağı-Tava Kapaklarını, Tabakları, Tabakları, Kesme Tahtalarını Tutmak için Dolaplarınızı Metal Dikey Depolama Rafı ile Düzenli Tutun (Renk: A)

XJJZS Mutfak Aletleri Tencere Kapağı-Tava Kapaklarını, Tabakları, Tabakları, Kesme Tahtalarını Tutmak için Dolaplarınızı Metal Dikey

₺ 319.20

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Malzeme] Ferforje malzeme, pot kapak tutucu özellikleri yüksek dayanıklılık, pot kaplama zarar görmesini önlemek, Güvenli ve sağlıklı çevre koruma.Sizi ve ailenizin güvenliğini koruyun. [boyut] 12*14.5*21.5 CM, Bu tava depolama rafı, alanınızı artırmak ve düzenlemek için mutfak dolaplarının çoğuna uyacak şekilde tasarlanmıştır. [Makul alan kullanımı] tencere rafı, mutfağı temiz ve düzenli tutmak için tezgahlar, dolaplar ve hatta lavaboların altında kullanılabilen küçük veya kalabalık bir mutfak için uygundur. [Akıllı tasarım]Bu tava ve kapak standı, dolap alanınızı en üst düzeye çıkarır.Pişirme malzemelerini elinizin altında tutun ve diğer aksesuarları saklamak için bile kullanılabilir. [Çok amaçlı] Mutfak organizatörü, tencere, tava, kapak, kesme tahtası, sıçrama önleyici tava vb.Gibi çeşitli mutfak gereçlerinin yönetimi için kullanılabilir. Aynı zamanda kitaplık olarak kullanılacak.Color : A.

Mülkleri için