.

Büyük Düğme Hesap Makinesi,Philley Geniş LCD Ekran 14 Basamaklı Masaüstü Kontrol ve Doğru Elektronik Hesap Makinesi (CT-9240C)

Büyük Düğme Hesap Makinesi,Philley Geniş LCD Ekran 14 Basamaklı Masaüstü Kontrol ve Doğru Elektronik Hesap Makinesi (CT-9240C)

₺ 53.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【BÜYÜK EKRAN VE BÜYÜK DÜĞME HESAP MAKİNESİ】 Büyük 5 inç ve net 14 basamaklı ekran, gözlerinizdeki herhangi bir gerginliği gidererek kolay okunabilirlik ve kullanım sağlar.Özellikle muhasebeciler, süpermarket kasiyeri,borsacı ve ofis vb.Için uygundur. 【112 adım KONTROL FONKSİYONLARI】Otomatik Tekrar/112 Adım Kontrol/Toplam Toplam/İşaretleme/Bellek Temizleme ve Geri Çağırma / Bellek Ekleme / Çıkarma fonksiyon tuşları temel ve karmaşık hesaplamalarda yardımcı olur. 【20° MASAÜSTÜ HESAP MAKİNESİ】 Bu masa hesap makinesinin ekranı görüşünüzün tam karşısındadır, tüm hesaplamaların okunmasını kolaylaştırır. 2 renk ayrılmış büyük düğmeler, parmaklarınızın eğrisiyle eşleşir, her basışınızı daha doğru hale getirir ve daha verimli çalışır. 【ÇİFT GÜÇ KAYNAĞI SÜRÜCÜSÜ】 Bu hesap makinesi aynı anda güneş panelleri ve AA piller tarafından tahrik edilir, böylece gücün tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.Hesap makinesi yaklaşık 8 dakika boşta kaldıktan sonra otomatik olarak kapanacaktır. 【SON DERECE dayanıklı】Bu büyük hesap makinesi ABS yüksek mukavemetli mühendislik plastiklerinden yapılmıştır ,bu nedenle masaüstünün yüksekliğine birkaç kez düşme etkisine dayanabilir.

Mülkleri için