.

Manyetik Kalem Kalem Örgü Metal Sepet Tutucu Konteyner Depolama Organizatör Mutfak Buzdolabı Buzdolabı Beyaz Tahta Kuru Silme dosya Dolabı Soyunma (Siyah) (2 Set)

Manyetik Kalem Kalem Örgü Metal Sepet Tutucu Konteyner Depolama Organizatör Mutfak Buzdolabı Buzdolabı Beyaz Tahta Kuru Silme dosya Dolabı

₺ 44.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【ÇOK AMAÇLI 】 - Sadece kalem tutmaktan daha fazla kullanım!Ortak bir mutfakta çatallar, çocuk oyuncak parçaları veya daha küçük mıknatıslar için kullanın, okula götürün ve ekstra kalemler (veya saç bağları) için bir dolabın içine koyun!) veya ekstra işaretleyiciler taşımak için kuru silme tahtasına yapıştırın.Bunlar harika çünkü fazla büyük değiller ve buzdolabınızda veya beyaz tahtanızda gereksiz yer kaplamayacaklar. ✔ 【 SÜPER GÜÇLÜ MIKNATISLAR】 - Bu sepetler, aşağı kaymadan veya yüzeyden düşmeden sepete sığdırmak istediğiniz hemen hemen her şeyi tutacak kadar güçlü olan kasadaki bir kalıba yerleştirilmiş üç süper güçlü mıknatısa sahiptir. DURABLE 【DURABLE 】 - Bükülmesi veya deforme olması çok zor olan yüksek kaliteli örgü. 【【2'Lİ PAKET 】 - iki set halinde gelir!İkisini de aynı yüzeyde kullanın veya bölün.Renk : Siyah.

Mülkleri için