.

Lauson Woodsound LLB598 Hoparlörlü Taşınabilir CD Çalar / Aux Girişli Küçük Boombox / Renk Değiştiren Işıklar | Radyo CD Çalarlar USB / Çocuklar için Cd Çalar / Kulaklık Jakı 3.5 mm (Siyah)

Lauson Woodsound LLB598 Hoparlörlü Taşınabilir CD Çalar / Aux Girişli Küçük Boombox / Renk Değiştiren Işıklar | Radyo CD Çalarlar USB

₺ 116.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . compatibility CD ÇALAR : Yüksek uyumluluk, bir CD çalar ses cd'lerini, CD-R'leri, CD-RW'LERİ veya MP3 cd'lerini çalar.Dahili çok renkli LED ışıkları müziğin ritmine göre değişir.Disko etkisi. player USB Boombox oynatıcı : USB bağlantı noktası, mp3'leri flash sürücülerden oynatmanıza ve cihazlarınızı bağlamanıza olanak tanır.Kullanımı kolay, çocuklar ve günlük kullanım için idealdir. PORTABLE TAŞINABİLİR Cd Çalar Boombox : AC / DC güç kaynağı-Bunları açık havada, seyahatte veya evinizin ve kulaklık çıkışlarınızın içinde kullanabilirsiniz.Sığ taşıma kolu.Güç veya pil ile çalışır (dahil değildir). RADİO RADYO Cd Çalar : 20 ön ayarlı ve dijital LCD ekranlı dijital FM radyo.Teleskopik anten ile tuner.Kullanımı kolay, çocuklar ve günlük kullanım için idealdir. ▪ BAĞLANTILAR : Kulaklık Jaklı Cd çalar, i Pod'unuzu, MP3 müziğinizi veya diğer Dijital Ses Çalarlarınızı Bağlamak için Yardımcı Giriş Jakı, Çıkış : 2 x 1,5 W RMS.Dahili hoparlörler.

Mülkleri için