.

Pugmııa Yetişkinler için Yer Üstü Yüzme Havuzları-12ft x 30in Açık Havuz Çocuklar için Havuzun Altında Arka Bahçe için Havuzlar-Şişme Yüzme Havuzu Yetişkin Aile için Büyük Havuz Yaz Su Partisi

Pugmııa Yetişkinler için Yer Üstü Yüzme Havuzları-12ft x 30in Açık Havuz Çocuklar için Havuzun Altında Arka Bahçe için Havuzlar-Şişme

₺ 283.20

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????NOT : Filtre pompası dahil değildir. 【BÜYÜK BOY】 Bu aile yer üstü havuzları, ailenin birlikte eğlenmesi için yeterince geniştir, 1757 gal su kapasitesini doldurabilir ve sıçrayan bir havuz partisinin tadını çıkarmak için 4 yetişkin ve 3-5 çocuklu bir aileye sığabilir.Bizim piscinas para adultos olduğunu 12ft * 30 inç içinde size.It ailelerin arka bahçelerinde yaz su partisinin tadını çıkarmaları için ideal bir seçimdir. ????【GÜVENLİ ve KALİTELİ MALZEME】 Yer üstündeki bu yüzme havuzları, uluslararası çocuk oyuncaklarının standartlarını karşılayan Naftalin ve Kurşunsuz, BPA içermeyen malzemeden yapılmıştır.Yüksek mukavemetli sıcak karbon sert PVC katmanlı bağımsız hava yastığı, sağlam ve kırılması kolay değildir.Delinme riskini azaltmak ve uzun bir servis ömrü sağlamak. ????【DÜŞMEYİ ÖNLE】 Yetişkinler için havaya uçurma havuzu piyasadaki çoğundan iki kat daha kalındır. 0.53 mm kalınlığında dipli şişirilebilir mesane, su sıcaklığındaki hızlı düşüşü önleyerek yerdeki soğuğu etkili bir şekilde bloke eder ve bebeğin yüzerken veya büyük havuzda oynarken düşmesini önler. ????【Kurulumu Kolay】Elektrikli pompanın hava çıkışını (Dahil değildir)yüzme havuzunun hava girişi ile hizalayın ve fişi takın.2-3 dakika sonra şişirilir.Sonra su ile doldurun ve yetişkinler için şişme havuz kullanılabilir!. ????【Sonsuz Yaz Eğlencesi】 : Aile için yüzme havuzu yüksek kaliteye sahiptir.Sıcak yaz aylarında bir tane olmalı ve her yaz kullanabilirsiniz!!!Minimum kurulumla arka bahçede kolaylık sağlamak için ultimates yüzme havuzları!Küçük çocuklu aileler için harika.Bu şişme yüzme havuzları ile sınırsız eğleneceksiniz!Gelin satın alın ve ailelerinizle birlikte kullanın!!.Çocuklar ve yetişkinler için yüzme havuzumuz tüm aileyi barındıracak kadar büyüktür.Mürettebatınızı toplayın ve güneşin altında biraz eğlenmeye hazır olun.TÜM yaz boyunca aile dostu arka bahçe eğlencesinin tadını çıkarmak için aile havuzunu açık havada havaya uçurun ve kurun.Şartname : Boyutu : 12ft x 30in Kapasite : 1757 galon Tutun : 1-8 kişi Önerilen Su Seviyesi : 80 % elektrikli pompa ile 8 dakika içinde şişirmek (Dahil Değildir) Bir Filtre pompası kullanın(Dahil Değildir) Bizim yerüstü yüzme havuzu avantajı : ????Yetişkinler ve çocuklar için kolay ve kullanışlı Hızlı Set yüzme havuzu ile aile Yaz Eğlencesi burada.Şişirilebilir bir üst halka ile tasarlanan havuz, hızlı ve zahmetsiz kurulum için doldukça yükselir. ????Uzun süre dayanacak ve performans gösterecek dayanıklı PVC'den üretilen bu çocuk havuzları size sonsuz saatlerce sıçrama süresi ve rakipsiz değer verecektir. ????Büyük Kapasiteli : 12 Ft x 30İn hızlı set havuzları ile 1757 gal su kapasitesi yaz açık eğlenceli yetişkin şişme havuz.En fazla 8 kişi konaklayabilir.Arka bahçedeki yetişkinler için havuzlarımız, bu yaz için kendi açık havuzunuza sahip olmak ve evinizde sıçrayan bir havuz partisinin tadını çıkarmak için 4 yetişkin ve 3-5 çocuklu bir aileye uyar!.

Mülkleri için

Boyut:
12ft x 30in
Kapasite:
1757 galon
Bekleme:
1-8 kişi
Önerilen Su Seviyesi:
80%
Elektrikli pompa ile 8 dakika içinde şişirin(Dahil Değildir) :
Bir Filtre pompası kullanın (Dahil Değildir) :
Yer üstü yüzme havuzumuzun avantajı:
????Yetişkinler ve çocuklar için kolay ve kullanışlı Hızlı Set yüzme havuzu ile aile Yaz Eğlencesi burada. Şişirilebilir bir üst halka ile tasarlanan havuz, hızlı ve zahmetsiz kurulum için doldukça yükselir. :
????Uzun süre dayanacak ve performans gösterecek dayanıklı PVC'den üretilen bu çocuk havuzları size sonsuz saatlerce sıçrama süresi ve rakipsiz değer verecektir. :
????Büyük Kapasiteli:
12Ft x 30İn hızlı set havuzları ile 1757 gal su kapasitesi yaz açık eğlenceli yetişkin şişme havuz. En fazla 8 kişi konaklayabilir.
Arka bahçedeki yetişkinler için havuzlarımız, bu yaz için kendi açık havuzunuza sahip olmak ve evinizde sıçrayan bir havuz partisinin tadını çıkarmak için 4 yetişkin ve 3-5 çocuklu bir aileye uyar!. :