.

Depolama ve Teşhir için ARTA Trends Takı Organizatör Tepsi Seti, Aksesuarlar, Kapaklı 3 Katmanlı Lüks Tasarım, Kadınlar ve Kızlar için Hediye... (Yeşil)

Depolama ve Teşhir için ARTA Trends Takı Organizatör Tepsi Seti, Aksesuarlar, Kapaklı 3 Katmanlı Lüks Tasarım, Kadınlar ve Kızlar için

₺ 83.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

PERFECT [MÜKEMMEL HEDİYE] - Her durum için harika bir hediye!Doğum Günleri, Noel, Sevgililer Günü, Anneler Günü için hediye almak ya da sadece kendinizi ödüllendirmek olsun, bu eşsiz tasarım dekoratif bir parça olabileceği gibi tüm mücevherler ve mücevherler için çok işlevli bir organizatör olabilir. accessories.It modaya uygun ama sofistike ve modern bir dokunuşla. ORGANIZATION [LÜKS TAKI ORGANİZASYONU] - Küpeler, kolyeler, bilezikler, yüzükler, saatler ve diğer aksesuarları tutmak için donatın!Masanızda, şifonyerinizde, makyaj masanızda ve raflarınızda zarif görünen kadife/süet bir iç mekan ile mücevherlerinizi canlı ve zengin renkli bir dış mekanda sergileyin ve saklayın!. STORAGE[3 KATMANLI DEPOLAMA] - Tüm mücevherleri tutmak için ayrı bölmeler vardır.3 tepsi ile, hangi takı parçalarına (küpe, kolye, bilezik, yüzük vb.) Bağlı olarak tepsileri yerleştirebilir ve sipariş edebilirsiniz. en takıyorsun.Lütfen rengin resimden biraz farklı olabileceğini unutmayın. JEWELRY [MÜCEVHERLERİNİZİ KORUYUN] - Şık ve yastıklı kapak fazla yer kaplamaz, ancak mücevher parçalarınızı toz ve hasardan korur.İç kadife / süet astar, mücevherlerinizin diğer parçalara ve kendisine karşı çizilmesini ve çizilmesini önlemeye yardımcı olur.Sağlam kutu bükülmeyecek veya kırılmayacak, böylece mücevherleriniz çevre tarafından yaratılan herhangi bir dış hasardan korunacaktır!. LİFESTYLE [YAŞAM tarzınızı geliştirin] - Bu zamansız parça sadece zarif ve şık değil, aynı zamanda aksesuarlarınızın takı koleksiyonunuzu pratik olarak yerleştirmesi ve kurması için depolama ve organizasyon sağlar.Büyük Çekmeceler mücevher parçalarınızı kaybedebilir ve gizleyebilir, ancak bu pratik saklama seçeneğiyle en sevdiğiniz parçaları bir daha asla kaybetmeyeceksiniz!.Renk : Yeşil.

Mülkleri için