.

Giantex Takı Armoire Kabine Duvar Kapı Monte ile Tam Boy Ayna, Takı Organizatör ile makyaj aynası, Yüzük Küpe Yuvaları, Kolye Kanca, Büyük Kapasiteli Depolama Takı Armoire (Kahverengi)

Giantex Takı Armoire Kabine Duvar Kapı Monte ile Tam Boy Ayna, Takı Organizatör ile makyaj aynası, Yüzük Küpe Yuvaları, Kolye Kanca,

₺ 89.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Duvara ve Kapıya Monte Mücevher Dolabı】 Dolap hem duvara monte edilebilir hem de kapıya monte edilebilir ve yükseklik de sizin gibi ayarlanabilir needs.No hangi montajı seçerseniz seçin, sizin için çok yer kazandırabilir.Montaj yüksekliği ayarlanabilir. 7. büyük Depolama Kapasitesi bu Yıl Bu takı dolabı (84 küpe yuvaları & 78 küpe deliği) holding, küpe, kolye ve bilezik için 25 kanca, 40 yüzük yuvaları 4 satır, 3 depolama rafları ve içinde makyaj aynası için 6 kaplı raflar içerir.Tüm takılarınızı organize ve düzenli bir şekilde görüntülenen tutmak için süper zeki iç mekan vardır. 【Kararlı ve Dayanıklı Mücevher Dolabı】 Bu mücevher dolabı şekli basittir ve mdf'yi ana çerçeve malzemesi olarak kullanır.Çerçeve kalın ve belirli bir mukavemete sahiptir. 【Dayanıklılık için Yüksek Kaliteli Yüzey Kaplama】MDF panolarımız özel olarak özelleştirilmiştir.Bunlar piyasadaki sıradan malzemeler değildir.Kaplamamız çok pürüzsüz ve çok dokulu görünüyor ve bunu almaktan mutluluk duyacaksınız. 【Gerçek Cam Tam Vücut Aynası ve İç Makyaj Aynası】 Bu mücevher dolabı, tam uzunlukta bir ayna ve bir mücevherin birleşimidir cabinet.It sizin için bir ayna olarak kullanılabilir dress.It günlük mücevherlerinizi saklamak için pratik bir mücevher dolabı olarak da kullanılabilir, size temiz ve ferah bir alan sağlar.

Mülkleri için