.

Geniş Kanepeler için Tepsi Kanepe Masasında İmza Ev Klipsi. Kanepe Kol Tepsisi Masası, Portatif Masa, TV Masası ve Küçük Alanlar için Yan Masalar. Yemek ve İçecek Masası için Sabit Kanepe Kol Masası (Doğal)

Geniş Kanepeler için Tepsi Kanepe Masasında İmza Ev Klipsi. Kanepe Kol Tepsisi Masası, Portatif Masa, TV Masası ve Küçük Alanlar için

₺ 89.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir. . ✔ En Kararlı Geniş Kol Masası : Daha uzun bacaklar, sürtünme üreten kauçuk kulplar ve geniş profilli menteşe ile, İmza Ev Kanepe Masası sadece daha kararlı değil, aynı zamanda en fazla kolu da kapsar!. ✔ Tüm Büyüklükteki Kanepeler için : Bu katlanabilir masa hakkında fark ettiğiniz ilk şey, menteşenin yüksekliği ve kelepçesidir. spring.It orta ila geniş kolların kolları için 14” genişliğinde bir tutuş oluşturur (3.5” Düz Kollar 14” Yuvarlak Kollara kadar!) Bu Dayanıklı %100 Bambu Atıştırmalık Masasını deneyin ve görün!. Gri Kavrama, Kayma Değil : Sürtünme üreten kauçuk kulplarımız tam olarak bunu yapar!Dönmesi çok uzak gelecek endişesi olmadan, içkini otur senden sehpa Durmazlar.Daha uzun 4x8 " Ayaklarla birleştiğinde, benzer tv tepsisi masalarından daha büyük bir kavrama yüzeyi oluştururlar. Space Alanınız Yetersiz Olduğunda : Bu küçük masa (13,4 x 10,8”) Yemek için normal tv tepsilerinden daha az yer kaplamakla kalmaz, aynı zamanda kullanılmadığında kanepenin altında saklamak için kendi içine katlanır – kompakt 2” yüksekliğinde.Ve üzerine yaslanmamanız gerekirken, üzerinde normal büyüklükte bir yemek tabağının tadını çıkarabilirsiniz!. Risk Deneyin, Risk Yok : Bu küçük katlanabilir masanın kanepeniz için yeterince küçük veya yeterince büyük olup olmadığını anlamanın zor olduğunu biliyoruz arm.So bu kanepe tepsisini deneyebilir ve görebilirsiniz, çünkü yerden tasarruf etmezse veya herhangi bir boyuttaki sandalyede işleri kullanışlı ve güvenli tutmazsa!, geri ödeme için 30 Gün içinde iade edebilirsiniz.Orta ve Geniş kol Sandalyeler için.3.5” (Düz) İla 14” Haddelenmiş veya Düz Kollara uyar.Normal Büyüklükte bir Yemek Tabağı tutar!.Kompakt 13,4 x 10,8 x 2 " Alana Katlanır.Kaymaz, Sağlam Kavrama Tasarımı.Dayanıklı %100 Bambudan yapılmıştır.Daha uzun bacaklar, sürtünme üreten kauçuk kulplar ve geniş profilli menteşe ile Signature Home Kanepe Masası sadece daha kararlı değil, aynı zamanda etrafındaki en fazla kolu da kapsıyor.3.5” tüm yol 14", TÜM kanepeler için kullanışlı!.

Mülkleri için