.

Anahtarsız Giriş Kapı Kilidi,Tuş Takımı Giriş Kapı Kilidi,Parmak izi Kapı Kilidi,Tuş Takımı Sürgü Kilidi,Akıllı Kilit Ön Kapı,Otomatik Kapı Kilidi,Biyometrik Kapı Kilidi,CİVİGEM tarafından Dijital Kapı Kilidi (Gümüş)

Anahtarsız Giriş Kapı Kilidi,Tuş Takımı Giriş Kapı Kilidi,Parmak izi Kapı Kilidi,Tuş Takımı Sürgü Kilidi,Akıllı Kilit Ön Kapı,Otomatik

₺ 329.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【Kilidini Açmanın Birden Fazla Yolu】 Parmak izi(200 adet), Ses kontrolü / Wi Fi kontrolü(ekstra ağ geçidine ihtiyaç duyar), Anti-peep dokunmatik ekran şifresi(150 adet), Bluetooth Uygulaması (hem İOS hem de Android), RF kimliği (200 adet), Mekanik anahtar. 6 in 1 esnek kilit açma.Anahtarsız Giriş Kapısı kolay çocuk veya yaşlı olup olmadığını kullanmak için Kilit. ????【Premium Çinko Alaşımı ve Kurulumu Kolay】 Çinko alaşımlı kilit paneli, akrilik dokunmatik ekran Tuş Takımı Sürgü Kilidi, en küçük patentli tasarım debriyajı, elektrikli kapı kilidinin uzun süreli kullanımını sağlar, size yeni bir deneyim, güvenlik ve ev kullanımı için mükemmeldir.Ayrıntılı el kitabı ve öğretim videoları ile bu akıllı kilidi kendiniz hızlı ve düzenli bir şekilde kurabileceksiniz. ????【Applicable Scene】 CİVİGEM tuş takımı giriş Kapı Kilidi ev kullanımı için Mükemmel, kiralık daire, ofis, okul, hastane, hotel.It ekey'leri evinizi ziyaret eden diğer kişilerle paylaşmak çok kolaydır.Wi-Fi ağ geçidi ile, kısa süreli zamanlanmış şifre uzaktan ayarlanabilir ve kiracılarınıza veya ziyaretçilerinize her zaman, her yerde paylaşılabilir. ????7. biyometrik Parmak İzi Tanımlama Özelliği Tuş takımı Giriş Kapısının Kilidi 200 parmak izleri büyük bir kapasiteye sahip.0,3 saniye içinde parmak izlerini tanıma ,tanıma oranı %99,bütün aile ihtiyaçlarını karşılamak 2021 son tasarım biyometrik parmak izi algılama teknolojisi ve hassas parmak izi sensörü kullanır.Daha da önemlisi, parmak izleri kilitte saklanır, parmak izi sızıntısı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. ????【Mükemmel Müşteri Hizmetleri】 Otomatik Kapı Kilidini güvenle satın alın, 30 gün sorunsuz iade ve değişim hizmeti ve 1 yıl garanti sözü veriyoruz.Piller bittiğinde, kapının dışına kilitlenme riskini önlemek için kilide güç sağlamak için güç bankasını kullanabilirsiniz.Herhangi bir sorun bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.Öneriniz, ürünleri geliştirmeye devam etmemize ve daha harika ürünler sunmamıza yardımcı olacaktır.

Mülkleri için