.

Erkek ve Kız su ayakkabısı Hafif Konfor Taban Kolay Yürüyüş Atletik Kayma Aqua Çorap(Yürümeye Başlayan/Küçük Çocuk / Büyük Çocuk)

Erkek ve Kız su ayakkabısı Hafif Konfor Taban Kolay Yürüyüş Atletik Kayma Aqua Çorap(Yürümeye Başlayan/Küçük Çocuk / Büyük Çocuk)

₺ 59.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Öğenin iade politikasını görmek için Boyut'u seçin.İz bırakmayan kauçuk taban tabanı.GÜVENLİ ayak başlığı tasarımı : Çocukların ayaklarına göre, çarpışmayı önleyen ve tüm ayak parmaklarının serbestçe hareket etmesini sağlayan güvenli ayak başlığını tasarladık ve Çocuklarınızın bu su ayakkabılarını giyerken endişelenmeden çok eğlenceli vakit geçirmelerini sağladık.KAYMAZ VE çabuk KURUYAN TABAN : Tüm yüzeylerde mükemmel tutuş için işaretlenmeyen kauçuk taban, çocuklarınızın hareketi daha iyi kontrol etmesini sağlayarak çocukların düşmesini önler.Her alt kısımdaki drenaj delikleri ile benzersiz ve en kaliteli taban, su ve kumun dışarı akmasını sağlayabilir.Ayakkabıları serin, çabuk kuruyan ve süper rahat hale getirir.NEFES ALABİLEN VAMPİR : Esnek ve rahat üst kısım, nefes alabilen kumaşlardan yapılmış ince bir esnemeye sahiptir .Ve su ayakkabılarımızın boynu sürtünmeyi önlemek için pürüzsüzdür.Bu ayakkabılar çocuklarınızın yorgunluk hissi olmadan uzun büyük bir zaman keyfini böylece ışık DAHA fazla.Çoklu ve kamuflaj renkleri, farklı seçiminizi tatmin edebilecek göz alıcı ve modaya uygun.AMAÇLAR : Su parkı, sörf, plaj voleybolu, pilates, kuvvet antrenmanı, wake-boarding, yelken, parasailing, tekne, kayak, rüzgar sörfü, bisiklet koşu, yürüyüş, balıkçılık, bahçe, çim, araba yıkama ve sürüş ve yoga ihtiyaçlar. * GÜVENLİ AYAK BAŞLIĞI tasarımı. *ANTİ-KAYMA VE HIZLI KURU TEK. * PÜRÜZSÜZ VAMP. *DAHA FAZLA ÖZELLİK. * FIRSAT : Su parkı, sörf, plaj voleybolu, pilates, kuvvet antrenmanı, wake-boarding, yelken, parasailing, botla, kayak, rüzgar sörfü, bisiklet koşu, yürüyüş, balıkçılık, bahçe, çim, araba yıkama ve sürüş ve yoga.

Mülkleri için