.

Plusvivo 4 Set Kavisli Oyun Kartları Tutucular Yaşlılar Yetişkinler için-Topraklar Ahşap Kartları Tutucular için Oyun Kartları 13x1. 9x2. 4 İnç için Köprü Canasta Strateji Ayak ve El

Plusvivo 4 Set Kavisli Oyun Kartları Tutucular Yaşlılar Yetişkinler için-Topraklar Ahşap Kartları Tutucular için Oyun Kartları 13x1.

₺ 20.64

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Plusvivo 4 Premium Oyun Kartı Tutucusu Seti] Plusvivo Topraklar Ahşap Kavisli Oyun Kartları Tutucular 4 Set kart oyunları oynarken ellerinizi serbest bırakın, artritli çocuklar veya yetişkinler için Köprü Canasta Go Balık El ve Ayak vb.Oynamak için mükemmeldir.Bu iskambil kartlarının her biri 13 x 1,78 x 1,8 inç boyutlarındadır. [İki Yuva ve Kavisli Tasarım] Oyun kartı rafı, kolay organizasyon ve görünürlük için artan yükseklikte 2 yuvaya sahiptir, her kart sırasını görmek kolaydır.Kartları tutan oluk, kartları üst üste bindirebileceğiniz kadar geniştir, bu da herhangi bir kart oyunu oynarken kesinlikle kullanışlı olur.Kavisli tasarım, daha rahat oynamanıza ve başkalarının kartlarınızı görmesini engellemenize olanak tanır. [Oyun Kartı Oyununa Odaklanmaya Devam Edin] Kavisli raf, 50'den fazla kartı kolayca tutabilir ve kartları kolayca içeri ve dışarı kaydırır, büyük miktarda kartla herhangi bir oyunu oynamak için mükemmeldir.Ellerinizi serbest bırakabilir ve yorgun elinizden ziyade oyuna odaklanabilirsiniz.Plusvivo oyun kartı tutucusu, çocuklar, yaşlılar veya kartları tutmakta zorluk çekebilecek kişiler için harika bir hediyedir. [Üstün Ahşap Malzeme ve Genişletilmiş Taban] Oyun kartı Rafı, sert ve yoğun, iyi inşa edilmiş ve pürüzsüz hissettiren üstün çamdan yapılmıştır.Ahşap Oyun Kartı Tutucusu, artık düşmeden Genişletilmiş Taban nedeniyle çok kararlıdır.Tabanın yayı çok güzel görünüyor ve kart oyunu oynamadığınızda dolabınızda iyi bir dekorasyon olacak. [60 gün iade ve Bir yıllık Değiştirme Garantisi] Her oyun kartı tutucusunun alt kısmında kaymaz ve masa koruması olan yumuşak dokunmamış kumaş vardır.Değiştirme için 60 gün para iadesi ve 12 ay garanti sunuyoruz.Oyun kartı tutucumuzla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bizimle iletişime geçin ve 24 saat içinde işleri düzelteceğiz.Plusvivo Kavisli Oyun Kartı Tutucu eller serbest keyfi sağlar ve kart oynamayı çok daha kolay hale getirir!Kart oynarsan bunlara ihtiyacın var! ♦ Üstün çam ağacından yapılmış - daha fazla dayanıklılık, daha az aşınma ve yıpranma, weel yapımı ve pürüzsüz hissediyor. ♦ Üstün ahşap malzeme-Yüksek kaliteli antika kaplamalar ve şık estetik. ✔ artan yükseklikte 2 yuva - Kolay organizasyon ve görünürlük.Ayrıca 50'den fazla kartı kolayca tutun. ♦ Kavisli Tasarım ve Tabanı Genişletin - Daha insancıllaştırılmış, istikrarlı ve Estetik. ✔ 4 Kart oyun tutucusu seti-her oyuncu kendi oyun kartı tutucusunun tadını çıkarabilir. ✔ Kartları tutmakta zorlanan ve artritten muzdarip çocuklar, yetişkinler veya yaşlılar için harika bir hediye.Özellikler : Ürün : Plusvivo Ahşap Kavisli oyun kartı tutucu 4 Set Boyutlar : 13 * 1.9 * 2.4 inç Ağırlık : 1.4 b (4 set) Paket Şunlardır : 1 x Plusvivo Kavisli Oyun kartı tutucu 4 Set (oyun kartları dahil değildir).

Mülkleri için