.

Klipsli Ahşap Tahıl Premium Plastik Askılar-Yerden Tasarruf Sağlayan Pantolon Askıları, Etek Askıları, Tank Üstü, Ceket, Gömlek, Kazak,Elbise için Standart Elbise Askıları - Kaymaz, İnce ve Ağır Hizmet Tipi. (Siyah, 6)

Klipsli Ahşap Tahıl Premium Plastik Askılar-Yerden Tasarruf Sağlayan Pantolon Askıları, Etek Askıları, Tank Üstü, Ceket, Gömlek, Kazak,Elbise

₺ 138.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Durable Dayanıklı - " Bazı İnsanlar Askıları Daha Ucuza Yapar, Onları Daha İyi Hale Getiririz”.Ceket Gibi Ağır Giysiler ff her Tür Asmak için Yeterince hafif henüz Güçlü,Mont, Vb.Bu Ağır Hizmet Tipi Askılar Ağır Giysilerinize Kolayca Dayanabilir. ✔ Daha Fazla Dolap Alanı - Bu Yerden Tasarruf Sağlayan Askılar, Aynı Anda Daha Fazla Kıyafet Asmanıza İzin vererek Dolap Alanınızı En Üst düzeye Çıkarmaya Yardımcı olan İnce ve Şık bir Tasarıma Sahiptir. ✔ Budak Ücretsiz Dış-Masif Ahşaptan yapılmış ve Yumuşak ve Süet Benzeri bir Kaplama ile Kaplanmış olan Bu Ahşap Askılar Dokunuşa Pürüzsüzdür ve Kıyafetlerinizi Takmaz. Rust Pas Önleyici Çelik Klipsler-Paslanmaz Çelik Klipsler Passızdır ve Pantolonunuzu veya Eteklerinizi Sıkıca tutar.Bu Klipsler Kırışmaz veya Giysilerinizde İstenmeyen İzler veya Kırışıklıklar Bırakmaz. Perfectly Mükemmel Kesilmiş Çentikler-2 '17" Omuzları, Askıları Asmak için Kesilmiş Çentiklere sahiptir.Bu Çentikler her türlü Kalın Kayışı Doldurabilir.Renk : Siyah / Ürün Paket Miktarı : 6.

Mülkleri için