.

15 Paket Siyah Merdiven Basamakları Kaymaz Bant, Önceden Kesilmiş Merdiven Sapları Bant Şeritleri Kaymaz Halı Kum Çekiş Basamakları Kapalı Açık Adımlar için, Su geçirmez, Kaymaz, Çocuklar için Güvenlik (6”x 30”)

15 Paket Siyah Merdiven Basamakları Kaymaz Bant, Önceden Kesilmiş Merdiven Sapları Bant Şeritleri Kaymaz Halı Kum Çekiş Basamakları Kapalı

₺ 89.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????Mükemmel Kaymaz Merdiven Basamakları-Dış ve iç merdivenler için yapılmış önceden kesilmiş 6x30 inç Kaymaz Basamak Basamakları, ayrıca kuruluma yardımcı olmak ve sağlam bir bağlantı sağlamak için bir silindir içerir.PEVA malzemeden yapılmış ayak çekiş artırır ekleyebilirsiniz, kaymaz ve su geçirmez. ????Kolay Kurulum-Önceden kesilmiş merdiven basamakları kaymaz, sadece merdiven basamaklarını soyun ve yapıştırın, böylece bandı ölçmek ve kesmek için zaman kaybetmezsiniz.Herhangi bir kalıntı bırakmaz ve yerini değiştirmek veya çıkarmak istediğinizde hassas yüzeylere zarar vermez. ????Kaymaz Bant Daha Geniş Bir Alanı Kaplar-30 inç boyut, daha geniş bir merdiven yüzeyi alanını kaplayan dış ve iç mekan kullanımı için mükemmeldir.Maksimum konfor ve optimum günlük kullanım için üretilmiştir.Bu kaymaz dış merdiven basamakları, olayları ve yaralanmaları en aza indirir. ????Sevdiklerinizi korumak büyükleri, aile ve çocuklar, bebekler, çocuklar, hayvanlar, hayvanlar, köpekler, yavru, kedi Korumak. ????Çok Yüzeyli Uyumluluk-Kaymaz bantımız merdivenler, merdivenler, metal, plastik, laminat, paspaslar, halılar, ayakkabı kulpları, kaykay tutacağı, rampa ve scooter gibi iç ve dış mekan kullanımları için dayanıklıdır.Parke, ahşap, mermer, fayans, vinil, metal, laminattan yapılmış basamak ve zeminlerde çekiş ve tutuşu arttırır.Maden.Mühürlü ahşap.Beton.Kat kat yapmak.Parke. - Boyutu : 6”x 30". Siyah Renk. - Miktar : 15 adet.PAKETİ İÇERİR. - 15 x kaymaz merdiven basamakları bantlar. -1 x Rulo (Dikişsiz Kurulum İçin).Merdiven basamakları, koridorlar, çocuk odaları, bebek odaları, paspaslar, merdivenler, balkonlar, rampalar, geçit girişleri, banyo, beton merdivenler vb.Üzerine uygulanabilir.

Mülkleri için