.

ıFı Zen DAC V2 / Masaüstü Dijital Analog Dönüştürücü ile USB 3.0 B Giriş sadece / Çıkışlar: 6.3 mm Dengesiz / 4.4 mm Dengeli / RCA - MQA DEKODER-Ses Sistemi Yükseltme (Birim sadece)

ıFı Zen DAC V2 / Masaüstü Dijital Analog Dönüştürücü ile USB 3.0 B Giriş sadece / Çıkışlar: 6.3 mm Dengesiz / 4.4 mm Dengeli / RCA -

₺ 567.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. . ✔ SİSTEMİNİZİ YÜKSELTİN-Ev, ofis veya masaüstü kullanımı için bu son teknoloji ürünü kompakt Dijital Analog Dönüştürücü ile, hoparlör veya kulaklık kullanıp kullanmadığınıza bakılmaksızın ses sisteminizde bir fark ve netlik duyacaksınız. ✔ KOLAY BAĞLANTI-Bilgisayar veya Dijital Ses Çalar (DAP) gibi USB kaynağınızdan USB3.0 (USB2.0 uyumlu) girişi ile bağlanın.6.3 mm Dengesiz / 4.4 mm Dengeli / RCA bağlantıları olan kulaklıklara, aktif hoparlörlere veya amplifikatöre çıkış. ✔ YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES-PCM 384k Hz/24 bit, DSD256, DXD 384khz'e kadar herhangi bir yüksek çözünürlüklü ses formatını işleyebilen Burr Brown True Native digital to analog converter tarafından oluşturulan zengin detaylar ve sıcak doğal tonlarla tanıdık şarkıları yepyeni bir ışıkta dinleyin ve ek dönüşüm olmadan mqa'yı çözün, böylece tam olarak sanatçının istediği gibi dinleyebilirsiniz. ✔ TEKNOLOJİ PAKETLENMİŞ-Gibi teknoloji ile : Değişken analog ses kontrolü, IEMS/On & Over Kulaklar için Power Match ayarı ve ıems'ye bas eklemek için True Bass ve >20d B geliştirilmiş performans ile yeni ve geliştirilmiş düşük titreşim saati, müziğinizi daha yumuşak, daha temiz, oynatma ile dinleyebilirsiniz. ✅ NOT ✅ - Kullanılan analog ses kontrolü nedeniyle ses kadranında saat 9'un altında hafif bir kanal dengesizliği olabilir.Bu ürünle ilgili bir hata değildir.En iyi ses kalitesi için saat 11 ile 1 arasında müziğinizi dinlemenizi tavsiye ederiz.

Mülkleri için