.

FX SES DAC ve Kulaklık amplifikatörü Mini HiFi Stereo Ev Ses DAC Dönüştürücü ESS9023 CS8416 USB Optik Koaksiyel Giriş ve RCA Kulaklık Amp Çıkışı DAC-X3 PRO Dijital Analog Dönüştürücü (Siyah)

FX SES DAC ve Kulaklık amplifikatörü Mini HiFi Stereo Ev Ses DAC Dönüştürücü ESS9023 CS8416 USB Optik Koaksiyel Giriş ve RCA Kulaklık

₺ 200.40

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Çeşitli Girişler ve Çıkışlar】 DAC-X3 Pro sadece bir ses dac değil, aynı zamanda bir kulaklık amplifikatörüdür.Dijital-analog ses dönüştürücü, birçok ev ses cihazına sığabilen PC-USB, optik ve koaksiyel girişlere sahiptir.Kulaklık amplifikatörü ve dac cep telefonu, TV, DVD/Blu Ray oynatıcı veya CD çalara bağlanabilir.RCA çıkışı aktif hoparlörlere veya amplifikatörlere bağlanabilir.Kulaklık amplifikatörü çıkışı 3,5 mm kulaklık kullanabilir. 【Support Telefon OTG Drive】 The küçük hıfı dac kullanır dijital sinyal alma çip CS8416 + USB ASRC çip + ESS9023 çözme çip + NE5532 op amp çip. NE5532 op amp çip ile değiştirilebilir AD827 veya MUSE02 için farklı ses kalitesi.Doğrudan destek cep telefonu OTG sürücü.Bu ile telefonunuzdan Hifi müzik keyfini çıkarabilirsiniz dac.No yüklemek için özel yazılım, uygulama veya sürücü.Tak ve kullan. 【USB ASRC İletimi t sadece bir veya hiç hoparlörü bağlayın, aksi takdirde dac yanacaktır.Yüksek gücün anlık çıkış voltajı nispeten yüksek olduğundan, tek darbe voltajı aştığında, dac'yi ve ek amplifikatörü kıracaktır. 6. Güç yeterli değil ve ses düşük : Ses kaynağının gücünün, voltajının ve akımının ve sinyal genliğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin. 7. Ses kesintisi : Yetersiz hoparlör empedansı.Yetersiz güç kaynağı akımı.

Mülkleri için